It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Płyn do mycia butelek i smoczków, 500 ml

  • przyjazne dla dziecka oraz bezpieczne czyszczenie butelek i smoczków – teraz jeszcze bardziej skuteczny
  • zawiera enzymy, płyn skutecznie usuwa resztki mleka, pokarmu dla niemowląt, kaszek, soku
  • składniki na bazie naturalnej, biodegradowalny, nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
  • spłukuje się bez pozostawiania osadów, ph neutralne dla skóry, testowany dermatologicznie
  • butelka wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu, nakrętka ułatwia dozowanie

Kup teraz

Details

Płyn do mycia butelek i smoczków, delikatny dla butelek, usuwa nawet uporczywe zabrudzenia powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt, nie zawiera składników barwiących i zapachowych

Płyn NUK do mycia butelek i smoczków: usuwa nawet uporczywe zabrudzenia powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt  nie pozostawiając po nich śladu

Naprawdę…płyn do mycia butelek od NUKa? Oczywiście! Ponieważ  znamy potrzeby rodziców, stworzyliśmy płyn do mycia butelek, który czyści skutecznie i jest zupełnie bezpieczny dla dzieci. Po umyciu wszystko jest czyste, płyn nie pozostawia osadów. Płyn nie zawiera substancji barwiących, ani zapachowych, jest natomiast bardzo skuteczny. Posiada ph neutralne dla skóry, jest hipoalergiczny. Opiera się na składnikach na bazie naturalnej. Zawiera enzymy, które są szczególnie skuteczne w usuwaniu zabrudzeń powstałych z mleka, soku, kaszek oraz papek.

Stworzyliśmy najlepszy jak dotąd płyn NUK do mycia butelek I smoczków.  Zawiera tylko bezpieczne składniki, czyści skutecznie i dokładnie. Dlatego jest idealny do czyszczenia butelek, smoczków, kubków i naczyń dla niemowląt, ale także akcesoriów do karmienia oraz zabawek, które można myć.

Ponadto, ponieważ myślimy o naturze i środowisku, opakowanie płynu do mycia butelek i smoczków NUK jest wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Co więcej gdy opróżnisz opakowanie możesz je ponownie napełnić korzystając z opakowania uzupełniającego. Płyn do mycia butelek i smoczków jest dostępny w formie przyjaznego dla środowiska koncentratu. Po prostu wymieszaj w proporcji 1:1 z wodą – w ten sposób produkujesz mniej śmieci.

Mycie butelki
Wyciśnij niewielką ilość płynu do butelki. Korzystając ze szczotki do mycia butelek delikatnie, lecz dokładnie umyj butelkę w ciepłej wodzie. Dokładnie wypłukaj czystą wodą. Do sterylizacji zalecamy sterylizator NUK Vario Express.

Uwagi: Zawsze przechowuj płyn z dala od zasięgu dzieci. W przypadku jeżeli płyn dostanie się do oczu natychmiast przepłucz je wodą.  Jeżeli zostanie niechcący połknięty należy zasięgnąć porady lekarskiej.

W jaki sposób działa płyn do mycia butelek i smoczków NUK?

W pierwszych miesiącach życia dziecko spożywa głównie mleko i kaszki. Po karmieniu resztki pokarmu pozostają na butelkach, smoczkach kubkach i talerzykach, co może doprowadzić do rowoju bakterii oraz brzydkich zapachów.

Aby delikatnie usunąć te pozostałości stworzyliśmy płyn NUK do mycia butelek i smoczków. Pominięto tu składniki, które nie są konieczne do mycia butelek. Zamiast tego płyn zawiera enzymy, które są szczególnie skuteczne w usuwaniu protein oraz substancji zagęszczających.

Nawet w naturze, enzymy pomagają rozbijać oraz rozpuszczać proteiny. Dlatego skład nowego płynu do mycia butelek I smoczków oparty jest na naturze. Dzięki płynnej konsystencji płyn można szybko rozprowadzić. Proteiny są rozbijane przez enzymy oraz mogą zostać z łatwością wypłukane.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto