It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Filozofia NUK – zrozumieć życie

Zrozumieć życie – co to właściwie znaczy? Dla NUK-a oznacza to pozostawanie w stałym kontakcie z ekspertami, którzy są bardzo ważni dla zdrowego rozwoju dziecka – położnymi, lekarzami, dietetykami i oczywiście z Wami - rodzicami. Najlepsze pomysły skopiowaliśmy z natury, np. typowy kształt naszych smoczków jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią.

Jednakże zrozumieć życie oznacza przede wszystkim dbanie o zaspokajanie potrzeb tych, którzy są dla nas najważniejsi, czyli dzieci. Badamy rozwój dziecka na różnych etapach i dostosowujemy do nich nasze produkty. Wszystkie produkty NUK rosną razem z dzieckiem – więc możesz być zawsze pewna, że robisz to co właściwe dla rozwoju swojego dziecka – od samego początku.

Zrozumieć dzieci.

Od urodzenia do wieku przedszkolnego.

Understanding Children

Dopiero się urodziły, a już starają się powiedzieć nam, czego potrzebują. Chcielibyśmy wiedzieć, czego dzieci potrzebują od momentu urodzenia. Potrzeby niemowlęcia są inne w wieku trzech miesięcy niż w wieku 8 miesięcy, gdy wyrzynają się pierwsze ząbki. Tylko wtedy gdy dokładnie zbadamy i zrozumiemy jak przebiega rozwój dziecka na każdym etapie, będziemy w stanie tworzyć jak najlepsze produkty dla niemowląt i dzieci. Nasze produkty rosną razem z dzieckiem – od urodzenia do wieku przedszkolnego.

I najlepsza część naszej pracy: za każdym razem gdy rodzi się dziecko, uczymy się czegoś nowego. Odkąd powstała nasza firma w 1956 roku, w Niemczech urodziło się ok. 50 milionów dzieci – jesteśmy szczęśliwi, że rodzice tak wielu z nich zaufali i nadal ufają produktom NUK.

Zrozumieć rodziców.

I codzienne obowiązki stają się przygodą.

Understanding Parents

Z dziećmi wszystko staje na głowie. A młodzi rodzice mają tysiące pytań. Wiemy o tym i staramy się pomóc rodzicom w ich nowej roli dzięki naszym produktom, które wspierają zdrowy rozwój dziecka i ułatwiają codzienne obowiązki mamom i tatom. A także dzięki materiałom, które udostępniamy do pobrania na naszej stronie, które dostarczają Wam cennych informacji oraz rozrywki. Na naszej stronie w zakładce „Pomoc i porady” znajdziecie wszystko o każdym etapie rozwoju dziecka, jak również wywiady z ekspertami, w których położna, lekarze oraz dietetyk odpowiadają na Wasze najczęstsze pytania. Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie, napiszcie do nas lub zadzwońcie. Dane kontaktowe znajdują się na dole strony, w zakładce „Kontakt”.

Zrozumieć ekspertów.

Aż wszyscy będą ze sobą zgodni.

Understanding Experts

To położne, pediatrzy, dentyści i dietetycy najlepiej znają potrzeby niemowląt i dzieci. Korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia, gdy opracowujemy nowe produkty lub chcemy ulepszyć obecne. Nasz dział kontroli jakości dba o to, aby produkty NUK trafiały na półkę dokładnie takiej samej wysokiej jakości, jak to miało miejsce przez ponad 50 lat.

Zrozumieć naturę.

Podstawy marki NUK.

Understanding Nature

Naszą wiedzę i pomysły na opracowanie nowych produktów czerpiemy z natury. Na przykład ponad 50 lat temu odkryliśmy, że brodawka sutkowa matki dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie karmienia piersią – i biorąc ją za wzór opracowaliśmy pierwszy asymetryczny smoczek do butelki. Ma on anatomiczny kształt, wspomaga rozwój całej jamy ustnej dziecka i pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki oraz wadom zgryzu. Tak więc smoczki NUK uspokajają nie tylko dzieci, lecz także rodziców.

Dobrze wiedzieć