It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK First Choice Plus

ze wskaźnikiem temperatury

Aby mieć pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelki NUK First Choice+* posiadają wskaźnik temperatury NUK. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki. Wskaźnik zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na biały.

Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= kolor błękitny). Prosimy o ponowne sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem dziecku butelki .

*Poza butelkami szklanymi oraz z serii Disney.

Naturalny i dopasowany do kształtu jamy ustnej

Specjalny kształt NUK przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia piersią.

Bardzo miękki

Miękka strefa sprawia, że smoczek jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtu jamy ustnej dziecka.

Mniej kolek*

Nowy antykolkowy system odpowietrzania Air System zapewnia swobodny wypływ pokarmu i zapobiega połykaniu przez dziecko powietrza.

Karmienie piersią i butelką

Podczas karmienia piersią brodawka sutkowa matki zmienia kształt i adaptuje się optymalnie do jamy ustnej dziecka. Bazując na tej wiedzy stworzyliśmy specjalny kształt NUK, który jest odpowiedni dla szczęki. Z uwagi na naturalny kształt, smoczek do butelki NUK jest bardzo dobrze akceptowany przez niemowlęta oraz odpowiedni do łączenia karmienia piersią i butelką, co zostało potwierdzone w badaniach*.

Większość artykułów NUK jest wyprodukowanych w Niemczech i podlega ciągłym kontrolom jakości. Nasze surowce, dostawcy, proces produkcji oraz kontrola końcowa są objęte rygorystycznym systemem zapewniania jakości.

 

Wszystko pasuje do siebie

Osłonka

Osłonka do higienicznego transportu oraz przechowywania

Silikonowy lub lateksowy smoczek

Silikonowy smoczek jest szczególnie odporny na wysoką temperaturę oraz starzenie się, jest bezzapachowy oraz neutralny w smaku. Lateksowy smoczek jest ciepły i miękki w dotyku, elastyczny i wytrzymały, posiada własny delikatny smak

Krążek zabezpieczający

Krążek zabezpiecza przed wylewaniem się pokarmu podczas transportu

Butelka

Butelka jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku lub wytrzymałego szkła borokrzemowego

Rodzice oraz niemowlęta kochają NUK First Choice+

Butelki NUK są już od ponad 60 lat udoskonalane wspólnie z ekspertami. W naszym dziale badań wszyscy ze sobą ściśle współpracują: pracownicy wewnętrzni, niezależni naukowcy, lekarze i położne. Dopiero jak produkt przejdzie wszystkie badania, uzyskuje pozwolenie  na produkcję. Ale to dla nas wciąż za mało.

Dlatego na końcu pytamy tych, którzy wiedzą najlepiej – matki i ich dzieci:

matek potwierdza, że butelki NUK First Choice+ nie powodują kolki*

dzieci akceptuje NUK First Choice+*

matek rekomenduje NUK First Choice+*

*Niezależne badanie rynku wśród 250 mam, Niemcy 2018