It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Stworzona, aby zapobiegać połykaniu powietrza przez dzieci podczas karmienia.

Nareszcie brzuszek Twojego dziecka nie boli. Połykanie powietrza jest jedną z głównych przyczyn typowych objawów kolki takich jak gazy, wzdęty brzuszek, ciągły płacz. Butelka NUK Anti-colic Professional została stworzona, aby pomóc w zapobieganiu połykania powietrza przez dzieci podczas karmienia.

Jej sekretem jest Profesjonalny System Odpowietrzania NUK, który jeszcze bardziej skutecznie zapobiega połykaniu powietrza. Butelka posiada innowacyjną kombinację odpowietrzacza oraz kanału powietrznego. Dzięki odpowietrzaczowi smoczek się nie zaciska i dziecko może ssać bez przerw. Eliminuje to jeden z głównych powodów połykania powietrza. Zintegrowany kanał powietrzny kieruje powietrze bezpośrednio od odpowietrzacza na dół butelki – pęcherzyki powietrza nie mają kontaktu z zawartością butelki. Mniej powietrza dostaje się do pokarmu. Mniej powietrza w pokarmie oznacza mniej powietrza w brzuszku.

Pomaga zapobiegać kolce

90% ekspertów potwierdza, że butelka NUK Anti-Colic Professional redukuje typowe objawy kolki takie jak gazy, wzdęty brzuszek oraz ciągły płacz.

Mniej powietrza w pokarmie

88% mam biorących udział w badaniu nie widziało pęcherzyków powietrza podczas karmienia, 90% ekspertów potwierdza redukcję ilości powietrza w pokarmie*.

Mniej powietrza w brzuszku

Ponad 90%ekspertów potwierdza, że butelka NUK Anti-colic Professional redukuje ilość połykanego powietrza i pomaga zapobiegać kolkom*.

Przekonuje ekspertów, rodziców i brzuszki

Polecane przez położne i pediatrów

ekspertów potwierdza redukcję ilości powietrza w pokarmie*.

Potwierdzone przez mamy

testujących doradziłoby mamom szukającym butelki antykolkowej, aby wybrały butelkę NUK Anti-Colic Professional**.

Akceptowane przez niemowlęta

niemowląt akceptuje smoczek NUK First Choice - sprawdzony i popularny***.

Bezpieczne karmienie

Wskaźnik temperatury na butelce zmienia kolor z niebieskiego na biały, jeżeli zawartość butelki jest za gorąca. To dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że jesteście spokojniejsi.

*Niezależne badanie rynku, 50 położnych, 50 pediatrów, Niemcy 2021.
** Niezależne badanie rynku, 162 mamy, Niemcy 2020.
***Niezależne badanie rynku, 205 mam, Niemcy 2018.