It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubki NUK Evolution

Właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Hura - uczymy się pić z kubka! Samodzielna naula picia jest jednym z najważniejszych etapów rozwoju dziecka - i jest ona dosyć trudna. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Aby wspierać Wasze dziecko w nauce samodzielnego picia NUK stworzył serię kubków NUK Evolution - trzy nowe kubki do nauki picia, które rosną razem z dzieckiem. Ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju, Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości.

NUK Trainer Cup 230 ml
NUK Mini Magic Cup 160 ml
NUK Magic Cup 230 ml
NUK Action Cup 230 ml

NUK Trainer Cup

Delikatny dla jamy ustnej, łatwy do trzymania

 

Pierwszy krok:

Łatwe przejście od ssania do picia z pierwszego kubka. Ustnik kubka NUK Trainer Cup jest bardzo delikatny dla podniebienia oraz dziąseł. Miękki ustnik wydaje się dziecku znajomy, dzięki czemu nauka picia z pierwszego kubka jest łatwiejsza. Ergonomiczne uchwyty są łatwe do chwytania i trzymania przez dziecko. Zintegrowany zaworek wentylacyjny umożliwia picie bez rozlewania i jest łatwy do czyszczenia.

NUK Magic Cup

Picie prawie jak dorośli

 

Drugi etap:

Ustnik, z którego Wasze dziecko może pić prawie jak dorosły, czyli tak jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna mała "magiczna" różnica. Kubek jest "niekapkiem" - posiada sprytny silikonowy ustnik, który sprawia, że jest 100% szczelny. Pomimo tego picie z kubka jest dziecinnie proste. Dziecko uczące się pić musi tylko ssać z brzegu kubka. NUK Magic Cup posiada pokrywkę, która chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu.

NUK Action Cup

Elastyczność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji

 

Trzeci krok:

Kubek NUK Action Cup towarzyszy dziecku w aktywnym spędzaniu czasu i samodzielnym odkrywaniu świata. W pokrywce kubka znajduje się słomka, która jest szczególnie miękka i elastyczna oraz delikatna dla dziąseł. Słomka chowa się po przekręceniu nakrętki, co umożliwia utrzymanie słomki w czystości.

Kubki pomagają nie tylko dzieciom w nauce picia, ułatwiają też codzienne obowiązki rodzicom. Wszystkie trzy składają się z niewielkiej ilości części, które są łatwe do czyszczenia oraz łatwe do rozłożenia i składania. Ponadto kubki wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, aby mogły przetrwać wiele przygód.

Jeść i pić można także oczami. Dlatego kubki NUK Evolution posiadają atrakcyjne kolory i  sliczne nadruki.