It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna. Trudno w to uwierzyć! Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętniej ponownie korzystają z kubka.

Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. W jaki sposób?  Obrazki na kubku są wrażliwe na zmianę temperatury. Kolor pojawia się lub znika, gdy kubek jest podgrzewany lub schłodzony. W temperaturze pokojowej  można uzyskać ten efekt nawet poprzez pocieranie. Podczas spaceru zimą, kubek zmienia kolor po wlaniu do niego ciepłej herbaty. W wannie, zimny strumień wody lub kostki lodu sprawiają, że podczas zabawy można zobaczyć zmianę koloru. Wyobraźnia nie zna ograniczeń. Kiedy kubek jest taki ciekawy, zainteresowanie dziecka piciem także wzrasta w bardzo naturalny i wesoły sposób.

Oczywiście kubki NUK z efektem kameleona są niekapkami. Dostępna jest cała seria kubków NUK z efektem kameleona. Odpowiednie dla dzieci od 12 miesięcy lub starszych, do wieku 24 miesięcy lub starszych.

Kubki NUK z efektem kameleona - zachęcają do picia poprzez zabawę

Czasem zachęcenie dzieci do tego, aby piły wystarczająco dużo jest trudne. Kiedy brakuje zabawy, buzie maluchów pozostają zamknięte. NUK o tym wie.

Kubki NUK Kameleon motywują dzieci, aby piły więcej poprzez zabawę. Obrazki na kubku reagują na zmianę temperatury i zmieniają kolor.

Dzięki posiadaniu tej nowej cechy, popularne kubki NUK zyskują jeszcze dodatkową nową jakość.

Picie staje się zabawą

Interaktywny kubek zmienia kolor.

Zachęca do picia

Dzieci chętnie ponownie korzystają z kubka.

Niekapek

Rodzice mogą się zrelaksować! Wszystko pozostaje suche nawet wtedy, gdy dziecko bawi się kubkiem.

Zmiana koloru kubka podczas zabawy

Pomoc przy zmywaniu

Zmiana temperatury wody z ciepłej na zimną podczas zmywania nie zmniejszy sterty naczyń, ale sprawi, że dzieci będą się dobrze bawić.

Spacer zimą

Twój maluch zakłada czapkę i szalik, nalewasz ciepłą herbatę do kubka i już zaczyna się zabawa. Gdy kubek jest pusty, wraca jego pierwotny kolor.

Wyścigi w podgrzewaniu

Mamusia, tatuś, rodzeństwo pocierają, chuchają oraz przytulają się podczas wyścigu. Kto najszybciej zmieni kolor kubka, ten wygrywa.

Przytulanki

Przytulaj się mocno z mamą. Kubek niech również uczestniczy. Będzie miło, ciepło i kubek zmieni kolor.

Gorące lato

Gdy temperatura wzrasta latem, kubek sam zmienia kolor. Po wlaniu pysznego, chłodnego napoju jego kolor wraca.

Zabawa w wannie

Możesz zabrać kubek ze sobą do wanny. Dzięki ciepłej wodzie w wannie oraz polewając kubek zimną wodą z kranu można wielokrotnie zmieniać kolor kubka.

Kubek z kostkami lodu

Napełnianie kubka z efektem kameleona kostkami lodu to świetna zabawa!