It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubki NUK świecące
w ciemności

Szzz … Pozwól mamusi i tatusiowi spać...

Dla Twojego dziecka olbrzymim sukcesem jest opanowanie picia z kubka.Szczególnie w nocy! Dzięki nowym kubkom, które świecą w ciemności, następny etap dorastania właśnie stał się dużo łatwiejszy. Dla Twojego dziecka i dla Ciebie!

Dzięki świecącym elementom dużo łatwiej jest znaleźć kubek – bez budzenia mamusi i tatusia. Wszystko co musisz zrobić to postawić świecący kubek pod lampką lub w świetle słonecznym. Specjalny materiał będzie przechowywał energię oraz emitował delikatne światło przez całą noc.*

*świecenie utrzymuje się do 8 godzin

POLECANE PRZEZ ZMĘCZONYCH RODZICÓW

Znajdź idealny kubek NUK świecący w ciemności dla Twojego dziecka. Kubek NUK Mini Magic Cup posiada ustnik 360° umożliwiający picie z każdej strony. Butelka NUK do nauki picia wyposażona jest w miękki ustnik niekapek. Dla większych, spragnionych dzieci polecamy NUK Kiddy Cup.

 

PICIE STAJE SIĘ ZABAWĄ Z "NIEKAPKIEM" NUK

Tak jak każdy kubek NUK, kubki NUK świecące w ciemności są „niekapkami” więc piżama, pościel oraz wszystko inne pozostaje suche. Ponadto kubki występują w uroczych kolorach oraz motywach specjalnie zaprojektowanych z myślą o zasypianiu.