• Zaloguj się
  • Moje konto
  • Moja lista życzeń
  • Mój koszyk
Aplikacje na tablety i smartfony

Aplikacje - na tablety i smartfony

 Aplikacje - na tablety i smartfony

Nowoczesne urządzenia mobilne są nie tylko nieocenionym udogodnieniem w codziennym życiu, lecz także mogą służyć rodzicom jako pomoc w opiece nad dzieckiem. Poniżej znajdziecie bezpłatne aplikacje NUK do telefonu iPhone oraz tableta iPad, które pomogą Wam rozweselić i zabawić dziecko.

Inteligentne puzzle dla maluchów

Inteligentne puzzle dla maluchów

Te edukacyjne puzzle zapewniają dziecku świetną zabawę i pozwalają ćwiczyć zręczność oraz sprawność manualną. Na farmie należy włożyć na swoje miejsce koguta, świnkę i traktor. W podwodnym świecie pingwin odwiedza swoich morskich przyjaciół. Każdej scence i postaci towarzyszą odpowiednie dźwięki. Gdy dziecko prawidłowo dopasuje układankę, rozlega się śmieszny dźwięk. Na farmie kogut pieje, świnka chrumka, a traktor warczy.

Dzięki puzzlom NUK dzieci uczą się dopasowywania do siebie obrazów i dźwięków, a także rozwijają się ruchowo i sensorycznie - poprzez patrzenie, dotykanie, słuchanie i reagowanie. Specjalnie dla małych dzieci jest przeznaczona uproszczona wersja układania puzzli, tak aby nawet małe rączki sobie z nimi poradziły.

Pobierz bezpłatnie w sklepie iTunes

Nowoczesna grzechotka

Nowoczesna grzechotka

Chcesz rozweselić niemowlę lub małe dziecko? Nic prostszego, jeżeli masz grzechotkę NUK. Po prostu włącz swój telefon iPhone lub iPoda Touch a przyciągniesz uwagę każdego malucha.

Możesz wybierać różne kształty i dźwięki grzechotki, więc gdy akurat nie ma w pobliżu żadnych zabawek, Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

Pobierz aplikację bezpłatnie w sklepie iTunes