It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Tasiemka do smoczka uspokajającego NUK Myszka Miki

  • pasuje zarówno do smoczków z uchwytem, jak i bez uchwytu
  • elastyczny silikonowy pierścień umożliwia przymocowanie do smoczka
  • klips można z łatwością przymocować i odpiąć jedną ręką
  • do przypinania smoczka do ubrania dziecka
  • część plastikowa z wysokiej jakości tritanu, wytrzymała tasiemka

 

Details

Tasiemka do smoczka uspokajającego NUK Disney Myszka Miki, do wszystkich smoczków z uchwytem i bez uchwytu, 1 szt., biała

Popularne postaci Disneya - Myszki Miki i Mini teraz na produktach NUK

Znane na całym świecie postaci z bajek Disneya - Myszki Miki i Mini towarzyszą dzieciom w ich codziennym życiu.  Klasyczne wzory w nowoczesnym wydaniu zdobią nasze produkty oraz cieszą zarówno młodych, jak i starszych fanów. Wejdź w wyjątkowy świat Myszki Miki i Mini!     

Tasiemka do smoczka uspokajającego: towarzysz któremu możesz zaufać

Dzieci uwielbiają ssać i uwielbiają bawić się swoimi smoczkami.  Tasiemka do smoczka uspokajającego NUK zapobiega zagubieniu lub zabrudzeniu smoczka. Z łatwością przymocujesz klips jedną ręką do ubrania dziecka. Tasiemka pasuje idealnie do smoczków z serii Disney, a klips ma gładkie, opływowe krawędzie.

Dzięki elastycznemu, silikonowemu pierścieniowi tasiemkę do smoczka NUK można bezpiecznie przymocować zarówno do smoczków z uchwytem, jak bez uchwytu. Tasiemka NUK jest wykonana z wytrzymałych materiałów, a jej podwójna funkcja przekonuje.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto