It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Action Cup Kameleon

  • interaktywny kubek – zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna
  • elastyczna słomka jest delikatna dla jamy ustnej dziecka, dla dzieci od 12 miesięcy
  • zakręcane zamknięcie chroni słomkę w podróży
  • kubek jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP),”niekapek” , nie zawiera BPA, pojemność 230ml
  • motywy w unikalnym wzornictwie
  • kompatybilny z kubkami z serii NUK Evolution

Kup teraz

  • od 12 m

Kubek NUK Action Cup Kameleon 230ml, miękka silikonowa słomka, szczelny, dla dzieci od 12 miesięcy, nie zawiera BPA

Kubek NUK Action Cup Kameleon zmienia kolor oraz sposób picia twojego dziecka

Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna. Trudno w to uwierzyć! Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętniej ponownie korzystają z kubka.

Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. W jaki sposób?  Obrazki na kubku są wrażliwe na zmianę temperatury. Kolor pojawia się lub znika, gdy kubek jest podgrzewany lub schłodzony. W temperaturze pokojowej  można uzyskać ten efekt nawet poprzez pocieranie. Podczas spaceru zimą, kubek zmienia kolor po wlaniu do niego ciepłej herbaty. W wannie, zimny strumień wody lub kostki lodu sprawiają, że podczas zabawy można zobaczyć zmianę koloru. Wyobraźnia nie zna granic . Kiedy kubek jest taki ciekawy, zainteresowanie dziecka piciem także wzrasta w bardzo naturalny i swobodny sposób.

W ofercie dostępna jest cała seria kubków Kameleon: Flexi Cup (od 12 miesięcy), Junior Cup (od 18 miesięcy), Sports Cup (od 24 miesięcy) i Action Cup (od 12 miesięcy).

Kubek NUK Action Cup: Nauka picia w akcji

NUK Action Cup towarzyszy dziecku powyżej 12 miesięcy, kiedy staje się ono bardziej aktywne, a ruch i akcja są na pierwszym planie. Miękka słomka jest elastyczna i delikatna dla podniebienia oraz dziąseł. Dzięki praktycznemu zakręcanemu zamknięciu, słomka chowa się w pokrywce, co sprawia,że wszystko pozostaje suche i czyste podczas transportu. Kubek do picia NUK zawiera również zawór wentylacyjny, który zapewnia picie bez zakłóceń.

Kubek NUK Action Cup – elastyczny i bezpieczny w każdej sytuacji

Kubek NUK Action Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Wszystkie części są łatwe w czyszczeniu. Ponadto kubek NUK Action Cup można łatwo zdemontować i ponownie złożyć. Ergonomiczny kształt kubka umożliwia dzieciom łatwe trzymanie: kubek NUK Action Cup towarzyszy naszym maluchom w małych i dużych przygodach na co dzień.

Kubek NUK Action Cup należy do serii kubków Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi elementami tej serii.

Kubki NUK Evolution - odpowiedni kubek na każdy etap rozwoju

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest  szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne.

Kubki NUK są zgodne z normą PN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto