Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Kubek "niekapek" NUK Hello Adventure Action Cup 230ml

  • pojemność 230ml, dla dzieci od 12 miesięcy
  • elastyczna słomka jest delikatna dla jamy ustnej dziecka
  • zakręcane zamknięcie chroni słomkę w podróży
  • kubek jest wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP), nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie, limitowana kolekcja
  • należy do serii kubków NUK Evolution

Kup teraz

  • od 12 m

Kubek NUK Hello Adventure Action Cup 230ml, miękka silikonowa słomka, szczelny, dla dzieci od 12 miesięcy, nie zawiera BPA

NUK Hello Adventure: gotowi na nowe przygody!

Przez ograniczony czas, limitowana seria Hello Adventure zaprasza przyszłych podróżników. Nieważne czy podziwiasz czyste, gwiaździste  niebo daleko od miasta, czy też podziwiasz otaczający Cię Świat po raz pierwszy: dla wszystkich małych podróżników urocze motywy są już dostępne na wybranych produktach NUK. Mali podróżnicy są gotowi aby powiedzieć światu: witaj!

Kubek NUK Action Cup: Nauka picia w akcji

NUK Action Cup towarzyszy dziecku powyżej 12 miesięcy, kiedy staje się ono bardziej aktywne, a ruch i akcja są na pierwszym planie. Miękka słomka jest elastyczna i delikatna dla podniebienia oraz dziąseł. Dzięki praktycznemu zakręcanemu zamknięciu słomka chowa się w pokrywce, co sprawia,że wszystko pozostaje suche i czyste podczas transportu. Kubek do picia NUK zawiera również zawór wentylacyjny, który zapewnia picie bez zakłóceń.

Kubek NUK Action Cup – praktyczny i bezpieczny w każdej sytuacji

Kubek NUK Action Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Wszystkie części są łatwe w czyszczeniu. Ponadto kubek NUK Action Cup można łatwo zdemontować i ponownie złożyć. Ergonomiczny kształt kubka umożliwia dzieciom łatwe trzymanie: kubek NUK Action Cup towarzyszy naszym maluchom w małych i dużych przygodach na co dzień.

Kubek NUK Action Cup należy do serii kubków Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi jej elementami.

Kubki NUK Evolution - łatwa nauka w trzech etapach

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i stanowi  szczególne wyzwanie odnośnie cierpliwości i umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne.

Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki: odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto