Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Terapeutyczny smoczek treningowy NUK

  • produkt medyczny do użytku w przypadku problemów w obrębie motoryki jamy ustnej
  • wykonany z naturalnego lateksu
  • szczególnie długa szyjka
  • wyjątkowo duża gumka optymalnie dostosowana do jamy ustnej
  • większa anatomiczna tarczka dostosowana specjalnie dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych
  • wyrób medyczny

kup teraz

W odróżnieniu od tradycyjnych smoczków uspokajających terapeutyczny smoczek treningowy NUK jest produktem medycznym. Jako przyrząd terapeutyczny pomaga on w normalizacji nieprawidłowości w obrębie motoryki narządów jamy ustnej, takich jak oddychanie przez usta, zaburzenia ssania, żucia, połykania czy mowy lub problemy z mimiką twarzy. Pomaga skutecznie pozbyć się nawet tak uporczywych nawyków jak zgrzytanie zębami, zaciskanie zębów i języka, którym towarzyszy ból oraz chrzęszczenie stawów szczęki. Terapeutyczny smoczek treningowy może być również używany w terapii oddychania, głosu i mowy.

Terapeutyczny smoczek treningowy może być używany w mioterapeutycznej terapii według metody PADOVAN. Jest on stosowany przede wszystkim w przypadku nieprawidłowego ssania, ktoremu często towarzyszą niewłaściwe ruchy języka, oraz w celu normalizacji skomplikowanych procesów ssania-połykania.

Terapeutyczny smoczek treningowy NUK powinien być używany tylko pod nadzorem lekarza lub terapeuty. Nie należy używać smoczka samodzielnie.

Występuje w dwóch rozmiarach: S (dla dzieci w wieku szkolnym) i L (dla dorosłych).

 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto