It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Płyn do mycia butelek i smoczków opakowanie uzupelniajace, 500ml

  • opakowanie uzupełniające płynu do mycia butelek NUK (500ml koncentratu zmieszane z 500ml wody daje 1000ml płynu NUK do mycia butelek)
  • przyjazne dla dziecka i bezpieczne czyszczenie butelek i smoczków – teraz jeszcze bardziej skuteczny
  • zawiera enzymy, płyn skutecznie usuwa resztki mleka, pokarmu dla niemowląt, kaszek i soku
  • składniki na bazie naturalnej, biodegradowalny, nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
  • spłukuje się bez pozostawiania osadów, ph neutralne dla skóry, testowany dermatologicznie

Kup teraz

Details

NUK Płyn do mycia butelek i smoczków opakowanie uzupełniające 500ml, delikatny dla butelek, usuwa nawet uporczywe zabrudzenia powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt, nie zawiera składników barwiących i zapachowych

Płyn NUK do mycia butelek i smoczków usuwa nawet uporczywe zabrudzenia powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt  nie pozostawiając po nich śladu

Dzięki opakowaniu uzupełniającemu z koncentratem można z łatwością napełnić opakowanie płynu. Już 250ml koncentratu zmieszane z 250ml wody daje pełną 500ml butelkę płynu.  Koncentrat zatem starcza, aby dwukrotnie napełnić butelkę płynu.

Płyn zawiera składniki na bazie naturalnej oraz enzymy, które skutecznie usuwają resztki mleka, pokarmu dla niemowląt, kaszek i soku.  Delikatnie i bezpiecznie czyści butelki, smoczki, kubki i talerzyki dla niemowląt, ale także akcesoria do karmienia oraz zabawki, które można myć.  

Ponadto dbamy o ochronę środowiska, opakowanie uzupełniające zawierające koncentrat płynu do mycia butelek i smoczków jest wykonane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Możesz umyć więcej i wytwarzasz mniej śmieci.

Mycie butelki
Dodaj 250ml wody do 250ml koncentratu (zobacz oznaczenie 250ml na butelce) i płyn jest gotowy do użytku, nie trzeba potrząsać butelką. Wyciśnij niewielką ilość płynu do butelki. Korzystając ze szczotki do mycia butelek delikatnie, lecz dokładnie umyj butelkę w ciepłej wodzie. Dokładnie wypłukaj czystą wodą. Do sterylizacji zalecamy sterylizator parowy NUK Vario Express.

Uwagi: Zawsze przechowuj płyn z dala od zasięgu dzieci. W przypadku jeżeli płyn dostanie się do oczu natychmiast przepłucz je wodą.  Jeżeli zostanie niechcący połknięty należy zasięgnąć porady lekarskiej.

 

W jaki sposób działa płyn do mycia butelek i smoczków NUK?

W pierwszych miesiącach życia dziecko spożywa głównie mleko i kaszki. Po karmieniu resztki pokarmu pozostają na butelkach, smoczkach kubkach i talerzykach, co może doprowadzić do rowoju bakterii oraz brzydkich zapachów.

Aby delikatnie usunąć te pozostałości stworzyliśmy płyn NUK do mycia butelek i smoczków. Pominięto tu składniki, które nie są konieczne do mycia butelek. Zamiast tego płyn zawiera enzymy, które są szczególnie skuteczne w usuwaniu protein oraz substancji zagęszczających.

Nawet w naturze, enzymy pomagają rozbijać oraz rozpuszczać proteiny. Dlatego skład nowego płynu do mycia butelek I smoczków oparty jest na naturze. Dzięki płynnej konsystencji płyn można szybko rozprowadzić. Proteiny są rozbijane przez enzymy oraz mogą zostać z łatwością wypłukane.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto