Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

NUK Sports Cup, z silikonowym ustnikiem sportowym

  • duża pojemność 450 ml – idealny podczas zabawy i uprawiania sportu
  • z miękkim i szczelnym sportowym ustnikiem wykonanym z silikonu
  • z osłonką i praktycznym klipsem
  • lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu, nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie

kup teraz

  • od 36 m

Kubek NUK Sports Cup, duża pojemność 450ml, silikonowy sportowy ustnik, od 36 miesięcy, nie zawiera BPA

Co dzieci najbardziej lubią robić? Oczywiście odkrywać świat! Im starsze, tym bardziej chcą wychodzić na zewnątrz i odkrywać swoje mocne strony oraz umiejętności podczas zabawy i uprawiania sportu. Wtedy przydaje się kubek, który umożliwia im zaspokojenie pragnienia i jest dostosowany do ich wieku.


Kubek NUK Sports Cup

Kubek Sports Cup ma pojemność 450ml oraz fajne motywy; jest idealnym kompanem podczas uprawiania sportu i zabawy. Dzięki praktycznemu, sportowemu ustnikowi łatwo się go otwiera oraz zamyka. Wykonany z przezroczystego silikonu, jest szczególnie wytrzymały i higieniczny, ponieważ ustnik można myć w zmywarce. Przy pomocy praktycznego klipsa kubek można przymocować np. do plecaka, więc aktywne dzieciaki mogą mieć dwie ręce wolne podczas zabawy.

Kubek jest wykonany z wytrzymałego, niezawierającego BPA polipropylenu i jest kompatybilny z innymi produktami z serii NUK First Choice. Uzupełnia wypróbowaną i przetestowaną serię NUK First Choice i jest rozwiązaniem dla szczególnie spragnionych, aktywnych dzieci.

Kubek NUK Sports Cup zaspokajaja pragnienie większych dzieci podczas zabawy!

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto