It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Sports Cup Kameleon 450ml

  • interaktywny kubek – zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna
  • duża pojemność 450 ml – idealny podczas zabawy i uprawiania sportu
  • z miękkim i szczelnym sportowym ustnikiem wykonanym z silikonu
  • z osłonką i praktycznym klipsem
  • lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu, nie zawiera BPA

Kup teraz

  • od 24 m

NUK Sports Cup Kameleon, duża pojemność 450ml, silikonowy, sportowy ustnik, od 24 miesięcy, nie zawiera BPA

NUK Sports Cup Kameleon – zmienia kolor oraz sposób picia Twojego dziecka

Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna. Trudno w to uwierzyć! Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętniej ponownie korzystają z kubka.

Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. W jaki sposób?  Obrazki na kubku są wrażliwe na zmianę temperatury. Kolor pojawia się lub znika, gdy kubek jest podgrzewany lub schłodzony. W temperaturze pokojowej  można uzyskać ten efekt nawet poprzez pocieranie. Podczas spaceru zimą, kubek zmienia kolor po wlaniu do niego ciepłej herbaty. W wannie, zimny strumień wody lub kostki lodu sprawiają, że podczas zabawy można zobaczyć zmianę koloru. Wyobraźnia nie zna granic . Kiedy kubek jest taki ciekawy, zainteresowanie dziecka piciem także wzrasta w bardzo naturalny i swobodny sposób.

W ofercie dostępna jest cała seria kubków Kameleon: Flexi Cup (od 12 miesięcy), Junior Cup (od 18 miesięcy), Sports Cup (od 24 miesięcy) i Action Cup (od 12 miesięcy).

Kubek NUK Sports Cup

Kubek Sports Cup ma pojemność 450ml oraz fajne motywy; jest idealnym kompanem podczas uprawiania sportu i zabawy. Dzięki praktycznemu, sportowemu ustnikowi łatwo się go otwiera oraz zamyka. Wykonany z przezroczystego silikonu, jest szczególnie wytrzymały i higieniczny, ponieważ ustnik można myć w zmywarce. Przy pomocy praktycznego klipsa kubek można przymocować np. do plecaka, więc aktywne dzieciaki mogą mieć dwie ręce wolne podczas zabawy.

Kubek jest wykonany z wytrzymałego, niezawierającego BPA polipropylenu i jest kompatybilny z innymi produktami z serii NUK First Choice. Uzupełnia wypróbowaną i przetestowaną serię NUK First Choice i jest rozwiązaniem dla szczególnie spragnionych, aktywnych dzieci.

Kubek NUK Sports Cup zaspokajają pragnienie większych dzieci podczas zabawy!

Kubki NUK są zgodne z normą PN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto