It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Lancuszek do smoczka uspokajajacego

  • do smoczków z uchwytem
  • praktyczny i bezpieczny klips zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie
  • haczyk ułatwia przyczepianie łańcuszka do smoczka
  • guziczek wykonany z wysokiej jakości tritanu
  • unikalne wzornictwo

  • od 0 m

NUK Łańcuszek do smoczka uspokajającego, z klipsem, nie zawiera BPA, 1 szt.

NUK Łańcuszek do smoczka uspokajającego: towarzysz na którym możesz polegać

Pozostań szczęśliwy maluszku. Łańcuszek do smoczka uspokajającego NUK pomaga zapobiegać łzom, ponieważ ukochany smoczek pozostaje tam gdzie powinien być. Z łatwością przymocujesz go jedną ręką do ubrania dziecka. Jest idealnie dopasowany do wzorów na smoczkach NUK, nie posiada ostrych rogów, ani brzegów.

Dlaczego łańcuszek jest przydatny?

Łańcuszki są bardzo praktyczne, ponieważ zapobiegają upuszczeniu smoczka na ziemię lub zgubieniu go. Łańcuszek przymocowuje się do smoczka za pomocą haczyka. Łańcuszki są wykonane z wysokiej jakości syntetycznych materiałów - są niezawodne, wytrzymałe i dostępne w wielu motywach. Dodatkowo urocze wzornictwo sprawia, że łańcuszki są atrakcyjnymi akcesoriami

Na co rodzice powinni zwrócić uwagę kupując łańcuszek do smoczka?

Rodzice często pytają, czy łańcuszek gwarantuje bezpieczeństwo ich dziecka. Odpowiedź NUKa jest prosta: tak – smoczki uspokajające NUK spełniają aktualne europejskie standardy bezpieczeństwa, więc rodzice mogą ich używać bez wahania. Należy mieć tylko na uwadze, że łańcuszki nie powinny być używane w łóżeczkach, kołyskach ani kojcach.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto