It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka 150 ml NUK Nature Sense z uchwytami z wskaźnikiem temperatury

  • Bardzo szeroki i miękki ustnik silikonowy od samego początku zapewnia naturalne odczucie w czasie picia.
  • Wskaźnik temperatury zmienia kolor gdy temperatura pokarmu jest zbyt wysoka. Zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały.
  • Innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz sprawia, że dziecko może pić bez przerw, tak jak podczas karmienia piersią, co zapobiega połykaniu powietrza.
  • Ustnik „niekapek“ umożliwia picie bez rozlewania
  • Z miękkimi, ergonomicznymi uchwytami ułatwiającymi chwytanie
  • Butelka z wysokiej jakości polipropylenu (PP), antypoślizgowa podstawa, pojemność 150 ml, nie zawiera BPA

 

Details

Spokojne i bezpieczne karmienie dzięki butelce NUK First Choice+  z wskaźnikiem temperatury

Pojawienie się dziecka to wielka rewolucja w życiu. Wtedy dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że jesteście spokojniejsi. Butelki NUK First Choice+ z czujnikiem temperatury pokazują, gdy zostanie osiągnięta właściwa temperatura pokarmu. Skala na butelce z  czujnikiem temperatury zmienia kolor w zależności od temperatury zawartości. Jeżeli pokarm jest za gorący, zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały.

Uwaga: Wskaźnik temperatury NUK jest przewidziany jako dodatkowa weryfikacja. Prosimy o sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem pokarmu dziecku. Aby sprawdzić czy pokarm jest odpowiedni, należy umieścić kilka kropel na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Butelka NUK Nature Sense do nauki picia - Płynne przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia

W pewnym momencie rozwoju dziecka oprócz pokarmu matki chcesz podawać dziecku dodatkowo wodę oraz inne pokarmy uzupełniające. Twój mały skarb staje się coraz bardziej aktywny i niezależny. Dziecko z radością odkrywa ekscytujący świat i uczy się wielu istotnych umiejętności. Oczywiście obejmuje to również samodzielne picie i chwytanie. NUK opracował butelkę Nature Sense, która umożliwia płynne przejście od karmienia piersią do karmienia niezależnego, zachowując jednocześnie naturalne i znane odczucie jak przy piersi matki.

Naturalne odczucie podczas nauki picia: butelka NUK Nature Sense z uchwytami.

Butelka NUK Nature Sense nadaje się szczególnie dla niemowląt, które wcześniej były karmione piersią i teraz muszą powoli uczyć się samodzielnego picia, dzięki temu, że zapewnia dziecku naturalne odczucie w czasie picia, tak jak przy piersi mamy. Bardzo szeroki i miękki silikonowy ustnik (o 20% szerszy niż tradycyjne ustniki) butelki zapewnia dziecku od samego początku naturalne odczucie w czasie picia. Ponadto innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz umożliwia picie pokarmu bez robienia przerw, tak jak podczas karmienia piersią, co zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko. Ustnik „niekapek” zapewnia bezpieczny transport bez rozlewania, dzięki czemu kubek do picia jest wiernym towarzyszem podróży. Pomocne w nauce picia są zarówno miękkie, ergonomiczne uchwyty, za pomocą których Twoje maleństwo może wyjątkowo łatwo chwycić butelkę, jak i antypoślizgowa podstawa, która zapewnia stabilność. Butelka NUK Nature Sense w delikatnych kolorach jest wykonana z wysokiej jakości, odpornego polipropylenu i może być dowolnie łączona z innymi elementami serii NUK Nature Sense.

Butelki NUK są zgodne z europejską normą EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją oraz o pozostawienie informacji o produkcie i numeru artykułu/LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto