It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Kiddy Cup Night 300ml z twardym ustnikiem

  • pojemność 300ml, dla dzieci od 12 miesięcy
  • ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylen)
  • ustnik "niekapek" ułatwia naukę picia
  • lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu (nie zawiera BPA), z praktycznym klipsem
  • świecący w ciemności klips umożliwia przymocowanie kubka do torby, paska lub wózka, zintegrowana higieniczna osłonka

Kup teraz

  • od 12 m

NUK Kiddy Cup Night z twardym ustnikiem, 300ml, "niekapek", od 12 miesięcy, nie zawiera BPA

Jasny punkt, gdy Twoje dziecko jest spragnione w nocy

Szzz … Pozwól mamusi i  tatusiowi spać.. Dla Twojego dziecka olbrzymim sukcesem jest opanowanie picia z kubka. Szczególnie w nocy! Dzięki nowym kubkom, które świecą w ciemności, następny etap dorastania właśnie stał się dużo łatwiejszy. Dla Twojego dziecka i dla Ciebie!

Dzięki świecącym elementom dużo łatwiej jest znaleźć kubek – bez budzenia mamusi i tatusia. Wszystko co musisz zrobić to postawić świecący kubek pod lampką lub w świetle słonecznym. Specjalny materiał będzie przechowywał energię oraz emitował delikatne światło przez całą noc.*

Tak jak każdy kubek NUK, kubki NUK świecące w ciemności są „niekapkami”, więc piżama, pościel oraz wszystko inne pozostaje suche. Ponadto kubki występują w uroczych kolorach oraz motywach specjalnie zaprojektowanych z myślą o zasypianiu.

*świecenie utrzymuje się do 8 godzin

Kubek NUK Kiddy Cup: Odporny na małe zęby

Jak tylko dziecku zaczynają rosnąć pierwsze ząbki, dziecko chce ich jak najczęściej używać! Z tego powodu kubek NUK Kiddy Cup ma ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylenu), który jest odporny na ząbki dziecka. NUK Kiddy Cup ma pojemność 300ml - dla szczególnie spragnionych dzieci - i ma wyprofilowany kształt, dzięki czemu jest wygodny do trzymania przez dziecko. Kubek jest przezroczysty, więc widać, jak dużo napoju dziecko wypiło i ile jeszcze zostało.

Ustnik "niekapek" jest prosty w montażu i łatwy do czyszczenia. Kubek posiada także klips do przypięcia do paska, torebki lub wózka oraz przymocowaną przezroczystą osłonkę, aby chronić ustnik przed zabrudzeniem. Wszystkie elementy kubka można myć w zmywarce.

NUK Kiddy Cup jest kompatybilny ze wszystkimi produktami z serii NUK First Choice. Można go używać ze wszystkimi ustnikami First Choice, dzięki czemu może "rosnąć" razem z rosnącymi umiejętnościami dziecka.  

Kubek NUK Kiddy Cup - 100% zabawy przy piciu dla dzieci powyżej 12 miesięcy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto