It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Junior Cup Kameleon 300ml

  • interaktywny kubek – zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna
  • dla aktywnych i ruchliwych maluchów (od 18 miesięcy)
  • z miękkim i szczelnym sportowym ustnikiem wykonanym z silikonu
  • z przezroczystą osłonką i praktycznym klipsem
  • wykonany z lekkiego i wytrzymałego polipropylenu (PP) - nie zawiera BPA
  • 300 ml

Kup teraz

  • od 18 m

NUK Junior Cup Kameleon z sportowym ustnikiem, 300ml, od 18 miesięcy, „niekapek”,z praktycznym klipsem, nie zawiera BPA, 1 szt

NUK Junior Cup Kameleon – zmienia kolor oraz sposób picia Twojego dziecka

Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna. Trudno w to uwierzyć! Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętniej ponownie korzystają z kubka.

Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. W jaki sposób?  Obrazki na kubku są wrażliwe na zmianę temperatury. Kolor pojawia się lub znika, gdy kubek jest podgrzewany lub schłodzony. W temperaturze pokojowej  można uzyskać ten efekt nawet poprzez pocieranie. Podczas spaceru zimą, kubek zmienia kolor po wlaniu do niego ciepłej herbaty. W wannie, zimny strumień wody lub kostki lodu sprawiają, że podczas zabawy można zobaczyć zmianę koloru. Wyobraźnia nie zna granic . Kiedy kubek jest taki ciekawy, zainteresowanie dziecka piciem także wzrasta w bardzo naturalny i swobodny sposób.

W ofercie dostępna jest cała seria kubków Kameleon: Flexi Cup (od 12 miesięcy), Junior Cup (od 18 miesięcy), Sports Cup (od 24 miesięcy) i Action Cup (od 12 miesięcy).

NUK Junior Cup

Liczba rzeczy, których dziecko uczy się w czasie pierwszych 2 lat życia jest wprost niewiarygodna - stanie na dwóch nogach, chodzenie, bieganie, mówienie czy samodzielne picie i jedzenie. Nic dziwnego zatem, że butelki i kubki, których dziecko używa, także się zmieniają. NUK Junior Cup jest przeznaczony dla aktywnych maluchów w wieku od 18 miesięcy, które ciągle są w ruchu. Jeżeli zachce im się pić w czasie zabawy, wystarczy tylko, że otworzą sportowy ustnik i już mogą się napić. NUK Junior Cup jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego polipropylenu (PP), więc doskonale sprawdza się podczas zabawy lub uprawiania sportu - bez względu na pogodę.

Kubek Junior Cup  jest wykonany z wytrzymałego, niezawierającego BPA polipropylenu i jest kompatybilny z innymi produktami z serii NUK First Choice. Uzupełnia wypróbowaną i przetestowaną serię NUK First Choice i jest rozwiązaniem dla szczególnie spragnionych, aktywnych dzieci

NUK Junior Cup - doskonały dla aktywnych dzieci, które odkrywają świat na własnych nogach!

Kubki NUK są zgodne z normą PN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto