It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Flexi Cup Kameleon 300ml

  • interaktywny kubek – zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna, pojemność 300 ml, dla dzieci powyżej 12 miesięcy
  • miękka, silikonowa słomka
  • z osłonką i praktycznym klipsem
  • "niekapek"
  • lekki, wytrzymały, nietłukący, wykonany z polipropylenu (PP)
  • nie zawiera BPA
  • kompatybilny z akcesoriami do butelek NUK First Choice

Kup teraz

  • od 12 m

Kubek NUK Flexi Cup Kameleon, z miękką silikonową słomką, 300ml, "niekapek", bez BPA, od 12 miesięcy, 1 sztuka

Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor pod wpływem ciepła lub zimna. Trudno w to uwierzyć! Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętniej ponownie korzystają z kubka.

Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. W jaki sposób?  Obrazki na kubku są wrażliwe na zmianę temperatury. Kolor pojawia się lub znika, gdy kubek jest podgrzewany lub schłodzony. W temperaturze pokojowej  można uzyskać ten efekt nawet poprzez pocieranie. Podczas spaceru zimą, kubek zmienia kolor po wlaniu do niego ciepłej herbaty. W wannie, zimny strumień wody lub kostki lodu sprawiają, że podczas zabawy można zobaczyć zmianę koloru. Wyobraźnia nie zna granic . Kiedy kubek jest taki ciekawy, zainteresowanie dziecka piciem także wzrasta w bardzo naturalny i swobodny sposób.

W ofercie dostępna jest cała seria kubków Kameleon: Flexi Cup (od 12 miesięcy), Junior Cup (od 18 miesięcy), Sports Cup (od 24 miesięcy) i Action Cup (od 12 miesięcy).

Kubek NUK Flexi Cup

Dzieci uwielbiają pić ze słomki! Dzięki kubkom NUK Flexi Cup oraz NUK Easy Learning Fun (od 12 miesięcy) dzieci będą chętnie piły tyle, ile powinny w czasie zabawy. Słomka umożliwia picie bez rozlewania, ponieważ posiada specjalny zawór, który uniemożliwia przedostawanie się płynu na zewnątrz oraz oraz zapobiega pozostawaniu płynu wewnątrz słomki.

Kubki NUK Flexi Cup występują z atrakcyjnymi wzorami. Są lekkie, wytrzymałe i nie zawierają BPA. Kubek Flexi Cup  jest wykonany z wytrzymałego, niezawierającego BPA polipropylenu i jest kompatybilny z innymi produktami z serii NUK First Choice. Uzupełnia wypróbowaną i przetestowaną serię NUK First Choice i jest rozwiązaniem dla szczególnie spragnionych, aktywnych dzieci

Kubek NUK Flexi Cup - doskonała zabawa dla dzieci podczas picia!

Kubki NUK są zgodne z normą PN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art../LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Słomki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 6 miesięcy. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto