Kubek NUK Disney Minnie Mouse Magic Cup, 230ml

  • Ustnik 360° - można pić z każdej strony kubka
  • Nie kapie dzięki  silikonowej tarczy uszczelniającej
  • Mieści 230ml płynu
  • Wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu, nie zawiera BPA, z pokrywką, która chroni ustnik przed zabrudzeniem czasie podróży
  • Wzory retro w nowoczesnym wydaniu

kup teraz

  • od 8 m

Ikony Disneya – Myszki Miki i Mini obchodzą swoje 90 urodziny

Ikony Disneya – Myszki Miki oraz Mini obchodzą swoje 90 urodziny i NUK postanowił się przyłączyć: nowoczesne wzory retro zdobią kubek NUK Magic Cup i zachwycają zarówno młodych jak i starszych fanów Disneya!

 

Kubek NUK Magic Cup: nauka picia to magia

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. Magiczny kubek NUK Magic Cup pozwala małym dzieciom pić prawie jak  dorosły, czyli  jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać – nauka picia to prawdziwa magia!

 

Kubek NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Składa się z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić: wystarczy włożyć je do zmywarki. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, zamocowano dodatkową pokrywę, która go chroni.

Ten kubek do picia NUK jest kompatybilny ze wszystkimi elementami serii NUK Evolution.

 

Kubki NUK – łatwa nauka picia w trzech etapach

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz  umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki: odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto