It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek "niekapek" NUK Disney Myszka Miki, 230ml

  • pojemność 230ml, dla dzieci od 8 miesięcy, bez BPA
  • ustnik 360° - można pić z każdej strony kubka
  • nie kapie dzięki silikonowej tarczy uszczelniającej
  • wytrzymały, wyprodukowany z polipropylenu (PP)
  • z pokrywką, która chroni ustnik przed zabrudzeniem czasie podróży
  • należy do serii kubków NUK Evolution

 

kup teraz

  • od 8 m

Kubek NUK Magic Cup Myszka Miki, 230ml, ustnik 360°, specjalny silikonowy ustnik "niekapek", od 8 miesięcy, nie zawiera BPA, 1 szt.

Popularne postaci Disneya - Myszki Miki i Mini teraz na produktach NUK

Znane na całym świecie postaci z bajek Disneya - Myszki Miki i Mini towarzyszą dzieciom w ich codziennym życiu.  Klasyczne wzory w nowoczesnym wydaniu zdobią nasze produkty oraz cieszą zarówno młodych, jak i starszych fanów. Wejdź w wyjątkowy świat Myszki Miki i Mini!     

Kubek NUK Magic Cup: nauka picia to magia

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. Magiczny kubek NUK Magic Cup pozwala małym dzieciom pić prawie jak  dorosły, czyli  jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać – nauka picia to prawdziwa magia!

 Kubek NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Składa się z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić: wystarczy włożyć je do zmywarki. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, zamocowano dodatkową pokrywkę, która go chroni.

 Kubek NUK Magic Cup należy do serii kubków NUK Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi elementami tej serii.

 Kubki Evolution NUK – właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz  umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – kubki w dwóch rozmiarach, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem.  Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Dzięki  temu dziecko zawsze otrzymuje pomoc, której potrzebuje w danym momencie i dodrze się bawi podczas nauki picia. 

Kubki NUK są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto