It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Gryzak uniwersalny NUK Konik morski

  • miękkie i twarde elementy – na zmieniające się potrzeby dziecka
  • dociera do każdego miejsca w jamie ustnej
  • łatwy do chwytania
  • zabawny kształt konika morskiego w żywych kolorach przyciąga uwagę dziecka i je rozwesela
  • przeznaczony dla dzieci od 3 miesięcy, nie zawiera BPA, mix kolorów

kup teraz

Gryzak uniwersalny - doskonały towarzysz na każdym etapie ząbkowania
Pierwsze miesiące życia dziecka to cudowny i ekscytujący czas. Maluchy poznają swoje otoczenie, a ich ciało się rozwija. Oczywiście oznacza to także pojawienie się pierwszych ząbków i wtedy gryzak uniwersalny NUK pomaga ukoić ból ząbkowania. Posiada on twarde i miękkie powierzchnie, które zapewniają mocny lub delikatny masaż w zależności od zmieniających się potrzeb dziecka w czasie ząbkowania. Gryzak uniwersalny ma taki kształt, że dociera on do każdego miejsca w jamie ustnej, do przednich, jak i tylnych zębów. Dodatkowo specjalna faktura powierzchni zapewnia przyjemny masaż podniebienia i dziąseł. Możliwość chwytania i gryzienia na różne sposoby odwraca uwagę dziecka od bólu ząbkowania i rozwesela dziecko.

Pomoc w czasie ząbkowania – łagodzi ból i służy do zabawy
Aby możliwie jak najbardziej uprzyjemnić okres ząbkowania, nasze gryzaki nie tylko masują dziąsła, lecz także są doskonałymi zabawkami. Gryzak uniwersalny o uroczym kształcie konika morskiego przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy w podwodny świat. Jest dostosowany do małych rączek dziecka i dzięki temu łatwy do uchwycenia. Wszystkie gryzaki NUK są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i nie zawierają BPA, więc dziecko może bezpiecznie bawić się nimi i wkładać je do buzi.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto