It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Zestaw startowy NUK Welcome Set

  • Smoczek uspokajający NUK GENIUS „My first NUK”, 0-6 miesięcy (zgodny z normą EN 1400) z pudełkiem do przechowywania smoczka uspokajającego NUK
  • Szczotka dla niemowląt NUK z nylonowym włosiem
  • Nożyczki dla niemowląt NUK
  • Dwuczęściowy zestaw gryzaków: chłodzący i klasyczny (3 m+)
  • Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK (6 m+)
  • Kosmetyczka NUK (zgodna z Oeko-Tex Standard™ 100) w modnym, neutralnym kolorze


Kup teraz

Details

Jak to mówią, dobre przygotowanie to połowa sukcesu. Sprawdza się to także w przypadku rodziców oczekujących na pojawienie się dziecka. Aby mogli spokojnie czekać na przybycie swojego potomka, konieczne jest wcześniejsze zaopatrzenie się w kilka rzeczy. To dlatego NUK stworzył zestaw startowy NUK Welcome Set zawierający 7 praktycznych akcesoriów dla maluszka w ślicznej kosmetyczce - na wypadek gdyby rodzice nie pomyśleli o wszystkim. Zestaw stanowi też doskonały prezent dla młodych rodziców od rodziny lub przyjaciół.

Smoczek uspokajający NUK Genius „My First NUK“

Wybierając jak najlepszy smoczek uspokajający dla swojego dziecka, wielu rodziców decyduje się na smoczek NUK Genius. Zaspokaja on naturalną potrzebę ssania dziecka i tym samym je uspokaja. Gdy dziecko aktywnie ssie smoczek, ćwiczy w ten sposób mięśnie twarzy i jamy ustnej, co wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej. Kształt smoczków uspokajających NUK został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.

 Pudełko do przechowywania smoczka uspokajającego NUK umożliwia higieniczne przechowywanie smoczka.

 Szczotka dla niemowląt NUK, z nylonowym włosiem

Szczotka dla niemowląt NUK ma bardzo miękkie nylonowe włosie i można ją czyścić w temperaturze 60°C, dzięki czemu jest szczególnie higieniczna. Szczotka idealnie nadaje się do delikatnej pielęgnacji włosów i masażu skóry głowy dziecka. Ergonomiczna rączka umożliwia pewne trzymanie. W nowoczesnym szarym kolorze.

 Nożyczki dla niemowląt NUK

Nożyczki dla niemowląt NUK są przeznaczone do bezpiecznego obcinania paznokci niemowlętom i dzieciom. Nożyczki tną dokładnie i bezpiecznie - mają zaokrąglone ostrza wykonane ze stali nierdzewnej. Uchwyty są pokryte antypoślizgowym, miękkim tworzywem. Nożyczki mają też ochronną osłonkę do przechowywania.

 Dwuczęściowy zestaw gryzaków NUK: chłodzący i klasyczny

Dwuczęściowy zestaw gryzaków NUK pomaga dziecku na dwa sposoby: część klasyczna zapewnia mocny masaż podniebienia i dziąseł, natomiast chłodząca, która nie zawiera płynu chłodzi bolesne miejsca. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że docierają do każdego miejsca jamy ustnej. Gryzienie pobudza wydzielanie śliny, co zapobiega próchnicy. Powierzchnia z wypustkami oraz prosty sposób składania zachęcają dzieci do chwytania, dotykania, trzymania i zabawy.

Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK

Zestaw szczoteczek edukacyjnych NUK stopniowo przygotowuje dziecko do regularnego mycia ząbków. Edukacyjna szczoteczka do czyszczenia i masażu (dla dzieci w wieku ok. 6-12 miesięcy) masuje bolesne miejsca dziąseł i podniebienia, łagodząc ból ząbkowania. Szczoteczka do nauki mycia zębów (dla dzieci w wieku ok. 6-15 miesięcy) delikatnie czyści pierwsze ząbki za pomocą miękkich choć odpornych na przegryzienie gumowych wypustek. Dzięki nim Twoje dziecko nauczy się prawidłowej techniki czyszczenia zębów, zanim to nawet zauważysz. Obie szczoteczki mają antypoślizgowe uchwyty. W zestawie ze szczoteczkami znajduje się pierścień zabezpieczający, który zapobiega włożeniu szczoteczki do buzi za daleko (i może być również używany jako stojak).

Kosmetyczka NUK

Kosmetyczka NUK ma nowoczesne modne wzornictwo oraz neutralne kolory. Można w niej przechowywać różne rzeczy, których rodzice mogą potrzebować dla dziecka poza domem. Jest wykonana z materiału zgodnego z Oeko-Tex Standard 100, który można prać ręcznie wg najwyższych norm jakościowych, aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli się z niej długo cieszyć.

 Zestaw startowy NUK Welcome Set – doskonały pierwszy zestaw podstawowych akcesoriów dla noworodka.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto