It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Ustnik NUK Nature Sense

  • Płynne przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia
  • Bardzo szeroki i miękki ustnik silikonowy od samego początku zapewnia naturalne odczucie w czasie picia.
  • Innowacyjny Antykolkowy Odpowietrzacz sprawia, że dziecko może pić bez przerw, tak jak podczas karmienia piersią i zapobiega połykaniu powietrza.
  • Ustnik „niekapek“ umożliwia picie bez rozlewania
  • Pasuje do wszystkich butelek z serii NUK Nature Sense, dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy, nie zawiera BPA.

kup teraz

Details

Ustnik NUK Nature Sense, bardzo szeroki i miękki, „niekapek”, 6-18 miesięcy, 2 szt.

Polecany przez matki*: Płynne przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia

Twoje dziecko powoli zamienia się w malucha – samo bada teraz środowisko naturalne i uczy się nowych, ekscytujących umiejętności. Nagle przychodzi moment, gdy oprócz pokarmu matki chcesz podawać dziecku dodatkowo wodę oraz inne pokarmy uzupełniające. Aby przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia było szczególnie łagodne, NUK opracował ustnik Nature Sense, którego bardzo szeroka i miękka powierzchnia (o 20% szersza niż w przypadku tradycyjnych ustników) zapewnia naturalne i znane odczucie w czasie picia niemal jak przy piersi matki.

* Niezależne badanie rynku wśród 124 matek w Niemczech (Nukleon, 2018)

 

Łatwa nauka picia – z ustnikiem NUK Nature Sense

Ustnik NUK Nature Sense można łączyć z butelką NUK Nature Sense i nadaje się szczególnie dla niemowląt, które wcześniej były karmione piersią, a teraz muszą powoli uczyć się samodzielnego picia, nie tracąc przy tym dobrze znanego uczucia karmienia piersią. Oprócz bardzo szerokiej i miękkiej powierzchni silikonowej, innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz umożliwia picie bez robienia przerw, tak jak podczas karmienia piersią, Zapobiega to połykaniu powietrza, które może powodować kolkę. Ustnik NUK Nature Sense nie zawiera BPA i nie przecieka, dzieki czemu umożliwia picie i transport bez rozlewania.

 

Najlepsze połączenie – ustnik i butelka z uchwytami NUK Nature Sense.

Oczywiście naturalny ustnik wymaga również odpowiednio dopasowanej butelki. Butelka NUK Nature Sense jest wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, nie zawiera BPA i jest wyjątkowo trwała. Twoje maleństwo może łatwo chwytać butelkę za pomocą miękkich, ergonomicznych uchwytów. Antypoślizgowa podstawa zapewnia również stabilność. Połączenie innowacyjnego ustnika i praktycznego kubka do picia to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia płynne przejście od karmienia piersią do samodzielnego picia.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto