It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus

  • idealny do sterylizacji używanych codziennie akcesoriów (które moga być używane w mikrofalówce)
  • dezynfekuje do 4 butelek wraz z akcesoriami w ciągu zaledwie 4 minut
  • odpowiedni do wszystkich butelek NUK (oprócz butelek z PA)
  • w zestawie ze szczypcami do butelek do higienicznego wyjmowania wysterylizowanych elementów
  • należy zwrócić uwagę na minimalne wymiary wewnętrzne mikrofalówki

Details

W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. I do każdego z nich potrzebna jest butelka i smoczek, które trzeba nie tylko umyć, lecz także wysterylizować.

Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus dezynfekuje butelki (oprócz butelek z PA) wraz z akcesoriami (oprócz smoczków uspokajających) oraz części laktatorów za pomocą pary wodnej, bez użycia chemikaliów w ciągu zaledwie 4 minut (przy mocy kuchenki 1000-1300 W).

Sterylizator mieści aż do 4 butelek NUK First Choice o pojemności 300 ml wraz z akcesoriami (butelki ułożone są w sposób sprzyjający suszeniu). Składa się z niewielu części i jest prosty w użyciu. Nadaje się do większości standardowych kuchenek mikrofalowych o następujących minimalnych wymiarach wewnętrznych: 187 mm (wysokość) x 280 mm (szerokość i głębokość).

Sterylizator NUK Micro Express jest odpowiedni do wszystkich dostępnych butelek (bez względu na rozmiar i kształt), które nadają sie do użytku w kuchence mikrofalowej. Jest przezroczysty, więc można obserwować przebieg procesu sterylizacji. Pokrywa ma ergonomiczny uchwyt do łatwego otwierania i zamykania oraz ulepszone zamknięcie. Można go czyścić, przecierając szmatką lub w zmywarce do naczyń.

Pobierz instrukcję obsługi

 

Instrukcje

Kliknij tutaj, aby pobrać lub zapisać instrukcję obsługi.

Jeżeli masz dalsze pytania lub potrzebujesz więcej informacji , prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Aby zapisać pliki pdf na twardym dysku kliknij prawym przyciskiem myszki na link i wybierz „Zachowaj jako”. Jeżeli Adobe Reader nie jest zainstalowany można go pobrać tutaj za darmo.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto