It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Smoczek NUK Sensitive

  • 100% ekstra miękki silikon, niezwykle łagodny
  • Oryginalna forma NUK opracowana na baziekobiecej piersi podczas karmienia.
  • Wyjątkowo miękka część ssąca zmniejsza ryzyko przesunięcia zębów i szczęk
  • 0-6 miesięcy, bez BPA, 2 sztuki na opakowanie
  • Dostępny w kilku różnych kolorach

kup teraz

  • 0 - 18 m

Smoczek NUK Sensitive, 100% miękki silikon, kształt ortodontyczny, 0-6 miesięcy, bez BPA, 2 sztuki

Smoczek NUK Sensitive: szczególnie łagodny dla naszych bliskich

Kiedy rodzą się nasze maluchy, jeszcze świeża i delikatna skóra dziecka jest szczególnie wrażliwa. Z tego powodu w NUK opracował smoczek NUK Sensitive Pacifier jako podstawowe wyposażenie dla dzieci. Smoczek ten składa się w 100% z miękkiego silikonu i dlatego jest szczególnie delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki swojemu elastycznemu i lekko zakrzywionemu kształtowi przylega do twarzy niemal jak druga skóra. Ponadto nos nie jest przykryty i dlatego nasze najmłodsze pociechy nie mają trudności z oddychaniem.

Smoczek NUK Sensitive Soother jest dostępny w różnych kolorach. Smoczki silikonowe mają świeży i urozmaicony design, dzięki czemu każdy z wariantów doskonale pasuje. Opakowanie zapewniające oszczędność miejsca służy również jako praktyczny pojemnik do transportu i może być również używane do higienicznego przygotowania w kuchence mikrofalowej. Smoczek jest odpowiedni dla wszystkich dzieci: od noworodków do małych odkrywców w wieku 18 miesięcy. W ten sposób nasi bliscy rozpoczynają swoje ekscytujące życie szczególnie delikatnie!

smoczki NUK: Natura jako nasz wzór do naśladowania.

Ponieważ start w życie jest ekscytujący dla najmłodszych pociech, szczególnie ważne jest dla nas w NUK, aby przez cały czas czuli się komfortowo i mogli rozwijać się bez przeszkód. Specjalny kształt naszych smoczków zapewnia doskonałe samopoczucie: część ssąca jest nie tylko szczególnie miękka, ale również imituje pierś matki podczas karmienia. Kształt wspiera naturalny ruch ssania, który odgrywa ważną rolę nie tylko w ramach spożywania pokarmu, lecz również w ramach nauki ważnych umiejętności. Podczas tego instynktownego procesu niemowlęta koordynują wiele mięśni i jednocześnie je trenują. Mięśnie te są im później potrzebne do połykania, żucia i prawidłowego mówienia.

W miarę jak nasze kochane pociechy stają się coraz większe, ich szczęki i podniebienia rosną wraz z nimi. Smoczek NUK Sensitive jest zatem dostępny w dwóch rozmiarach, tak aby można go było dobrać do wieku dziecka w każdej fazie rozwoju. Miękka część smoczka dopasowuje się do kształtu, rozmiaru i materiału w jamie ustnej dziecka i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na ruchy ssące, jak również na język i zęby. Zmniejsza to ryzyko niewspółosiowości zębów lub szczęk. Przekonani są również eksperci: 90% ankietowanych w naszym imieniu pediatrów poleciłoby ten przyjazny dla szczęki smoczek z NUK*.

*Niezależne badania rynku wśród 50 pediatrów; Niemcy 2018

Trwałość dla miłości: smoczek silikonowy z pojemnikiem na smoczek wielokrotnego użytku

Zrównoważony rozwój stanowi dla nas najwyższy priorytet. Chcielibyśmy zapewnić rodzicom możliwość wykorzystania naszych opakowań po rozpakowaniu, zamiast je wyrzucać. Każdy smoczek NUK jest dostarczany w wytrzymałym, nadającym się do wielokrotnego użytku opakowaniu transportowym. Dzięki temu smoczek jest utrzymywany w czystości i zapewnia ochronę – szczególnie w w podróży – idealne rozwiązanie do ochrony naszych pociech przed brudem i wilgocią.

Kliknij tutaj, aby pobrać lub zapisać instrukcję obsługi.

Jeżeli masz dalsze pytania lub potrzebujesz więcej informacji , prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Aby zapisać pliki pdf na twardym dysku kliknij prawym przyciskiem myszki na link i wybierz „Zachowaj jako”. Jeżeli Adobe Reader nie jest zainstalowany można go pobrać tutaj za darmo.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto