It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Silikonowy smoczek NUK Sensitive

  • wykonany w całości z bardzo miękkiego silikonu
  • oryginalny kształt NUK przypomina kształt brodawki sutkowej podczas karmienia piersią
  • wyjątkowo miękka część ssąca zmniejsza ryzyko krzywych zębów i wad zgryzu
  • 0-18 miesięcy, nie zawiera BPA, 2 szt. w opakowaniu
  • dostępny w kilku różnych kolorach

 

kup teraz

  • 0 - 18 m

Smoczek NUK Sensitive, 100% miękki silikon, anatomiczny kształt, 0-18 miesięcy, nie zawiera BPA, 2 szt.

Smoczek NUK Sensitive: szczególnie łagodny dla delikatnej skóry dziecka

Skóra noworodka jest szczególnie wrażliwa. Z tego powodu w NUK opracował smoczek NUK Sensitive. Smoczek ten składa się w 100% z miękkiego silikonu i dlatego jest szczególnie delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki swojemu elastycznemu i lekko zaokrąglonemumu kształtowi przylega do twarzy niemal jak druga skóra. Ponadto nos nie jest przykryty i dlatego nasze najmłodsze pociechy nie mają trudności z oddychaniem.

Smoczek NUK Sensitive jest dostępny w różnych kolorach. Smoczki silikonowe mają świeży i urozmaicony design, dzięki czemu każdy z wariantów doskonale pasuje. Opakowanie zapewniające oszczędność miejsca służy również jako praktyczny pojemnik do transportu i może być także używane do higienicznego przygotowania w kuchence mikrofalowej. Smoczek jest odpowiedni dla wszystkich dzieci: od noworodków do małych odkrywców w wieku ok. 18 miesięcy.

Smoczki NUK: Natura jest naszym wzorem do naśladowania.

Ponieważ start w życie jest ekscytujący dla najmłodszych, szczególnie ważne jest dla nas w NUK, aby dzieci przez cały czas czuły się komfortowo i mogły rozwijać się bez przeszkód. Specjalny kształt naszych smoczków zapewnia doskonałe samopoczucie: część ssąca jest nie tylko szczególnie miękka, ale również imituje brodawkę sutkową matki podczas karmienia. Kształt wspiera naturalne odruch ssania, który odgrywa ważną rolę nie tylko w ramach spożywania pokarmu, lecz również w ramach nauki ważnych umiejętności. Podczas tego instynktownego procesu niemowlęta koordynują wiele mięśni i jednocześnie je trenują. Mięśnie te są im później potrzebne do połykania, żucia i prawidłowego mówienia.

W miarę jak nasze kochane pociechy stają się coraz większe, ich szczęki i podniebienia rosną wraz z nimi. Smoczek NUK Sensitive jest zatem dostępny w dwóch rozmiarach, tak aby można go było dobrać do wieku dziecka w każdej fazie rozwoju. Miękka część smoczka dopasowuje się do jamy ustnej dziecka i pozostawia wystarczająco dużo miejsca na ruchy ssące, jak również na język i zęby. Zmniejsza to ryzyko niewspółosiowości zębów lub szczęk. Przekonani są również eksperci: 90% ankietowanych w naszym imieniu pediatrów poleciłoby ten przyjazny dla szczęki smoczek z NUK*.

*Niezależne badania rynku wśród 50 pediatrów; Niemcy 2018

Trwałe opakowanie: smoczek silikonowy z pojemnikiem na smoczek wielokrotnego użytku

Zrównoważony rozwój stanowi dla nas najwyższy priorytet. Chcielibyśmy zapewnić rodzicom możliwość wykorzystania naszych opakowań po rozpakowaniu, zamiast je wyrzucać. Każdy smoczek NUK jest dostarczany w wytrzymałym, nadającym się do wielokrotnego użytku opakowaniu transportowym. Dzięki temu smoczek jest utrzymywany w czystości, pudełko zapewnia ochronę przed brudem i wilgocią– szczególnie poza domem.


Kliknij tutaj, aby pobrać lub zapisać instrukcję obsługi.

Jeżeli masz dalsze pytania lub potrzebujesz więcej informacji , prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Aby zapisać pliki pdf na twardym dysku kliknij prawym przyciskiem myszki na link i wybierz „Zachowaj jako”. Jeżeli Adobe Reader nie jest zainstalowany można go pobrać tutaj za darmo.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto