It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Silikonowy smoczek NUK Star Day & Night

  • Uspokaja 99% niemowląt*
  • Odpowiedni dla szczęki i szczególnie przyjazny karmieniu piersią* - umożliwia łączenie karmienia piersią oraz korzystania ze smoczka
  • Smoczek NUK Star jest szczególnie miękki. Idealnie dopasowuje się do podniebienia dzięki specjalnej miękkiej strefie na górze smoczka.
  • Oryginalny kształt NUK – okrągły na górze i płaski od spodu pozostawia miejsce dla naturalnych ruchów ssących
  • Zestaw zawiera 2 smoczki: jeden z nich w wersji na noc,  uchwyt świeci w ciemności, dzięki czemu łatwiej go znaleźć w ciemności. pudełko do przechowywania wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA

 

Details

Silikonowy smoczek NUK Star Day & Night, odpowiedni dla szczęki, 0-36 mies., nie zawiera BPA, 2 szt.

Smoczek NUK Star Day & Night – Smoczki NUK świecące  w ciemności

Smoczki NUK Night pomagają dzieciom odnaleźć drogę do krainy snów. Dzięki bezpiecznemu,  świecącemu materiałowi smoczki emitują w ciemności  łagodne światło i można je z łatwością znaleźć nawet w nocy.

Możesz na niego liczyć. Czyż to nie wspaniale, że jest coś na czym zawsze możesz polegać? Smoczek uspokajający Star to jest dokładnie to. Uspokaja 99% niemowląt, 96% kobiet karmiących piersią docenia, że jest  przyjazny karmieniu piersią. Ponad 90% ortodontów poleca go, ponieważ jego kształt jest właściwy dla szczęki*.  Czego chcieć więcej?

Niestety, niemowlęta nie mogą wyjaśnić, dlaczego kochają swój NUK Star tak bardzo. Ale podejrzewamy, że przyczyną jest miłe uczucie w buzi - górna część smoczka dopasowuje się delikatnie do podniebienia. Znajduje się tam miękka strefa, materiał smoczka jest bardzo cienki i wyjątkowo gładki. Jednocześnie dolna część smoczka pozostawia wystarczająco dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Ponieważ gumka smoczka jest wąska i spłaszczona, prawie nie ma nacisku na zęby oraz szczękę. Jest to fakt, który potwierdzają ortodonci*.

Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów można znaleźć właściwy smoczek dla każdej małej buzi. Od noworodków do dzieci powyżej 18 miesięcy. Duży wybór kolorów i wzorów zachwyci maluchy oraz ich rodziców. Są nawet smoczki świecące w ciemności, dzięki czemu dużo łatwiej je znaleźć w nocy. Z tych powodów nazwaliśmy smoczek NUK Star: dzięki swojemu kształtowi, wzornictwu oraz rozmiarom jest to nasz klasyczny smoczek. Jest on po prostu najlepszy dla 99% niemowląt.*

*Niezależne badanie rynku, Niemcy, 2020.

Dbanie o środowisko: smoczek NUK w opakowaniu wielokrotnego użytku

Dbanie o środowisko jest dla nas priorytetem. Chcielibyśmy, aby rodzice mogli ponownie wykorzystać nasze opakowania, zamiast je wyrzucać. Każdy smoczek NUK zapakowany jest w trwałe pudełko wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości oraz osłania go. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie gdy jesteś poza domem, aby smoczek się nie zabrudził ani nie zmoczył. Dodatkowo nadaje się do higienicznego czyszczenia smoczka w kuchence mikrofalowej.

Smoczki NUK są produkowane w 100% w Niemczech., nie zawierają BPA i są zgodne z europejską normą EN1400. Z uwagi na bezpieczeństwo i higienę zaleca się wymianę silikonowego smoczka po około 1-2 miesiącach użytkowania.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto