It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Silikonowy smoczek NUK Signature Night

  • anatomiczny kształt NUK - korzystny dla ogólnego, zdrowego rozwoju
  • anatomiczna tarczka o łagodniejszym, bardziej opływowym kształcie z unowocześnionym świecącym w ciemności uchwytem
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka - zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka – to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
  • pudełko wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA, opakowanie 2szt.

Kup teraz

 

  • 0 - 36 m

Silikonowy smoczek NUK Signature Night, anatomiczny, rozmiar 0-6/6-18/18-36 miesięcy, 2 sztuki 

Smoczki NUK świecące w ciemności

Smoczki NUK świecące w ciemności ułatwiają dzieciom zasypianie. Dzięki świecącemu, bezpiecznemu dla dzieci materiałowi, emitują w ciemności łagodne światło i można je z łatwością znaleźć nawet w nocy.

Silikonowy smoczek NUK Signature: Ukształtowany przez naturę. Zaprojektowany z miłością

Spójrz na tą uroczą, malutką twarz! Ssanie uspokaja i koi, co od razu widać na twarzy dziecka. Smoczki NUK Signature zaspokajają naturalną potrzebę ssania, są szczególnie dobrze akceptowane przez dzieci, dzięki oryginalnemu, anatomicznemu kształtowi NUK.

Kształt wzoruje się na kształcie brodawki sutkowej matki podczas karmienia i wspiera zdrowy ogólny rozwój. Zostało udowodnione, że naturalne ssanie nie tylko dostarcza dziecku wszystkiego czego potrzebuje, pomaga również rozwijać ważne umiejętności takie jak prawidłowe połykanie, żucie oraz mowa.

Smoczek NUK  Signature jest spłaszczony od spodu, a jego szyjka jest cieńsza i węższa, dzięki czemu doskonale się mieści w małych buziach i pozostawia wystarczająco dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących. 100% ortodontów potwierdza, że to prawidłowy kształt i że smoczki NUK nie powodują zniekształcenia zębów ani wad zgryzu.

Teraz popularny smoczek NUK posiada śliczną nową tarczkę, jej kształt jest bardziej łagodny i opływowy, uroczy uchwyt również został unowocześniony. Dzięki temu małe buzie są jeszcze bardziej słodkie.

**Niezależne badania rynku wśród 50 ortodontów,50 pediatrów, 50 położnych (reprezentatywna grupa), Niemcy 2017              

Opakowanie wielokrotnego użytku – rozwiązanie przyjazne dla środowiska

Ochrona środowiska jest dla nas priorytetem. Chcielibyśmy, aby rodzice mogli używać nasze opakowania wielokrotnie, zamiast je wyrzucać. Dlatego każdy smoczek NUK jest teraz zapakowany w wytrzymałe opakowanie wielokrotnego użytku, które utrzymuje go w czystości oraz chroni go – przede wszystkim, kiedy jesteś poza domem i nie chcesz, aby smoczek się zabrudził lub zmoczył. Dodatkowo pudełko nadaje się do higienicznego czyszczenia smoczka w kuchence mikrofalowej.

Smoczki NUK są wyprodukowane w 100% w Niemczech, nie zawierają BPA oraz spełniają wymagania Europejskiej Normy EN1400.


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto