It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Zestaw NUK Nature Sense Twin Set z wskaznikiem temperatury

  • 2 butelki NUK Nature Sense z polipropylenu (PP) z czujnikiem temperatury, 2x 260ml M (średni wypływ pokarmu), nie zawierają BPA
  • Butelki posiadają silikonowy smoczek NUK Nature Sense z szerokim, elastycznym oparciem dla warg, bardzo miękka końcówka smoczka przypomina brodawkę sutkową mamy, smoczek posiada innowacyjny, antykolkowy odpowietrzacz
  • 1 silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius, 0-6 mies., odpowiedni dla zdrowego rozwoju szczęki
  • 1 pudełko na smoczek uspokajający NUK (transparentne)
  • atrakcyjne opakowanie prezentowe NUK

 

  • 0 - 6 m

Zestaw NUK Nature Sense Twin Set z wskaźnikiem temperatury: 2x Butelka NUK Nature Sense z wskaźnikiem temperatury, 1x smoczek uspokajający NUK Genius, 1x pudełko NUK na smoczek uspokajający, nie zawiera BPA

Butelka NUK Nature Sense: znajome odczucie w czasie ssania – tak jak podczas karmienia piersią

Mamusiu, jesteś najlepsza! Jesteś niezastąpiona dla Twojego dziecka. Dlatego opracowaliśmy nowe  butelki NUK Nature Sense  tak, aby karmienie butelką przypominało dziecku jak najbardziej karmienie piersią. Potwierdza to ponad 90% niemowląt, nie mówi tego słowami, ale akceptuje NUK Nature Sense bez problemów i łączy karmienie piersią z karmieniem butelką. Jest to niezastąpiona pomoc dla mam, które zasługują na przerwę, dla tatusiów, którzy także chcieliby karmić swoje dziecko oraz gdy przychodzi czas na odstawienie dziecka od piersi.

Unikalne, naturalne odczucie podczas ssania wynika z tego, że smoczek przypomina dziecku pierś mamy podczas karmienia. Dopracowany do ostatniego szczegółu smoczek NUK Nature Sense posiada kilka małych otworów, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi. Zapewnia swobodny, równy i naturalny wypływ pokarmu. Kształt smoczka przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia. Smoczek jest elastyczny i dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podczas karmienia. Materiał, z którego wykonany jest smoczek jest miękki, dzięki czemu dziecko czuje się jakby ssało pierś mamy.

*Niezależne Badanie Rynku, Niemcy 2016

NUK Nature Sense z czujnikiem temperatury

Pojawienie się dziecka to wielka rewolucja w życiu. Wtedy dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że jesteście spokojniejsi. Butelki NUK Nature Sense z wskaźnikiem temperatury pokazują kiedy będzie osiągnięta właściwa temperatura picia. Skala na butelce zmienia kolor w zależności od temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest za gorący niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały.

Ważne: Wskaźnik temperatury NUK  jest pomyślany jako dodatkowe zabezpieczenie. Dlatego temperaturę nadal należy sprawdzić ręcznie przed karmieniem. Aby sprawdzić temperaturę zawartości umieść kilka kropli na nadgarstku.

Właściwy smoczek dla każdego dziecka
Smoczek jest dostępny z 3 różnymi wariantami otworów przepływowych (S, M i L). W zależności od indywidualnej siły ssania dziecka, 3 różne warianty otworów pozwalają na dobranie optymalnego wypływu pokarmu.

Silikonowy smoczek NUK Genius “My First NUK”
Dostępny w zestawie popularny silikonowy smoczek NUK Genius posiada kształt, który jest odpowiedni dla szczęki i wzoruje się na brodawce sutkowej mamy podczas karmienia oraz pomaga zredukować ryzyko zniekształcenia zębów i wady zgryzu. Spłaszczony kształt gumki smoczka umożliwia naturalne ruchy ssące. Dzięki delikatnemu przejściu od szyjki smoczka do jego części wewnątrzustnej, smoczek wydaje się dziecku znajomy, a jego ssanie naturalne.

Zestaw NUK Nature Sense Twin Set zawiera także pudełko do przechowywania smoczka NUK, dzięki czemu ulubiony smoczek Twojego dziecka pozostaje czysty i jest zawsze gotowy do użytku.   

Zestaw NUK jest zgodny z normami unijnymi i ich polskimi odpowiednikami PN1400 and PN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z ostrzeżeniami i instrukcjami wewnątrz opakowania. Prosimy o zachowanie informacji o produkcie oraz numeru artykułu/LOT do późniejszego użytku.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto