It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK Nature Sense z wskaznikiem temperatury

  • kilka małych otworów, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi, zapewnia swobodny i naturalny wypływ pokarmu
  • szerokie, elastyczne oparcie dla warg i wyjątkowo miękka końcówka smoczka - podobne do piersi mamy
  • wskaźnik temperatury NUK zmienia kolor, gdy temperatura pokarmu jest za wysoka, zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały
  • butelka wykonana z wysokiej jakości polipropylenu (PP), nie zawiera BPA
  • 150 ml, rozmiar S (3 otwory przepływowe, wolny przepływ do płynów takich jak mleko matki, herbata, woda)

Butelka NUK Nature Sense z wskaźnikiem temperatury, silikonowy smoczek przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia, nie zawiera BPA, 1 szt. w opakowaniu

150 ml, rozmiar S (3 otwory przepływowe, wolny przepływ)

Butelka NUK Nature Sense: znajome odczucie w czasie ssania – tak jak podczas karmienia piersią

Mamusiu, jesteś najlepsza! Jesteś niezastąpiona dla Twojego dziecka. Dlatego opracowaliśmy nowe  butelki NUK Nature Sense  tak, aby karmienie butelką przypominało dziecku jak najbardziej karmienie piersią. Potwierdza to ponad 90% niemowląt, nie mówi tego słowami, ale akceptuje NUK Nature Sense bez problemów i łączy karmienie piersią z karmieniem butelką. Jest to niezastąpiona pomoc dla mam, które zasługują na przerwę, dla tatusiów, którzy także chcieliby karmić swoje dziecko oraz gdy przychodzi czas na odstawienie dziecka od piersi.

Unikalne, naturalne odczucie podczas ssania wynika z tego, że smoczek przypomina dziecku pierś mamy podczas karmienia. Dopracowany do ostatniego szczegółu smoczek NUK Nature Sense posiada kilka małych otworów, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi. Zapewnia swobodny, równy i naturalny wypływ pokarmu. Kształt smoczka przypomina kształt brodawki sutkowej matki podczas karmienia. Smoczek jest elastyczny i dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podczas karmienia. Materiał, z którego wykonany jest smoczek jest miękki, dzięki czemu dziecko czuje się jakby ssało pierś mamy.

*Niezależne Badanie Rynku, Niemcy 2016

NUK Nature Sense z czujnikiem temperatury

Pojawienie się dziecka to wielka rewolucja w życiu. Kiedy wszystko staje zaczyna Cię przerastać, czujnik temperatury daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Butelki NUK Nature Sense z wskaźnikiem temperatury pokazują, gdy zostaje osiągnięta właściwa temperatura pokarmu. Skala na butelce zmienia kolor w zależności od temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest za gorący niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały.

Uwaga: Wskaźnik temperatury NUK jest przewidziany jako dodatkowa weryfikacja. Prosimy o sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem pokarmu dziecku. Aby sprawdzić czy pokarm jest odpowiedni, należy umieścić kilka kropel na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Właściwy smoczek dla każdego dziecka
Smoczek jest dostępny z 3 różnymi wariantami otworów przepływowych (S, M i L). W zależności od indywidualnej siły ssania dziecka, 3 różne warianty otworów pozwalają na dobranie optymalnego wypływu pokarmu.

Butelki NUK Nature Sense – zapewniają naturalne odczucie podczas ssania, tak jak przy piersi mamy.

Prosimy o uważne zapoznanie się z ostrzeżeniami i instrukcjami wewnątrz opakowania. Prosimy o zachowanie informacji o produkcie oraz numeru artykułu/LOT do późniejszego użytku.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto