It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Mini Magic Cup Night "niekapek", 160ml

  • ustnik 360°- można pić z każdej strony
  • miękkie, ergonomiczne, świecące w ciemności* uchwyty zachęcają do chwytania
  • szczelny, pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu
  • wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu (PP), nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie
  • pojemność 160ml płynu, dla dzieci od 6 miesięcy

Kup teraz

  • od 6 m

Kubek NUK Mini Magic Cup Night, 160ml, silikonowy ustnik 360°, od 6 miesięcy, 1 szt.

Pojawiła się nowa gwiazda

Szzz … Pozwól mamusi i  tatusiowi spać.. Dla Twojego dziecka olbrzymim sukcesem jest opanowanie picia z kubka. Szczególnie w nocy! Dzięki nowym kubkom, które świecą w ciemności, następny etap dorastania właśnie stał się dużo łatwiejszy. Dla Twojego dziecka i dla Ciebie!

Dzięki świecącym elementom dużo łatwiej jest znaleźć kubek – bez budzenia mamusi i tatusia. Wszystko co musisz zrobić to postawić świecący kubek pod lampką lub w świetle słonecznym. Specjalny materiał będzie przechowywał energię oraz emitował delikatne światło przez całą noc.*

Tak jak każdy kubek NUK, kubki NUK świecące w ciemności są „niekapkami”, więc piżama, pościel oraz wszystko inne pozostaje suche. Ponadto kubki występują w uroczych kolorach oraz motywach specjalnie zaprojektowanych z myślą o zasypianiu.

*świecenie utrzymuje się do 8 godzin

Nauka picia jest w Twoich rękach

Kubek NUK Mini Magic Cup umożliwia nawet maluchom picie w sposób, w jaki piją duże dzieci. Ustnik 360° umożliwia picie z każdej strony kubka – prawie tak jak ze zwykłego kubka. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy, że zacznie ssać przy krawędzi kubka.

Dodatkowo, kubek jest bardzo mały i łatwo się go używa. Dzięki ergonomicznym uchwytom, nawet najmniejsze paluszki i rączki, mogą go trzymać bez wysiłku. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić  bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, w komplecie jest ochronna pokrywka.

Kubek NUK Mini Magic Cup – nauka picia tak jak duże dzieci, zaprojektowany dla najmłodszych

Kubek wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, bez BPA, z nadrukowanymi uroczymi motywami.  Składa się tylko z kilku oddzielnych części, które można łatwo rozmontować i zmontować ponownie po dokładnym ich umyciu.

Kubki NUK Evolution - właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Wszystkie ustniki są zaprojektowane na różne etapy nauki picia i mogą być łatwo wymieniane, wraz z rozwojem umiejętności dziecka. Wszystkie trzy są w 100% niekapiące. Dzięki temu, dziecko w każdym momencie otrzymuje odpowiednią pomoc i ma zabawę przy nauce picia.


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto