Wygląda na to, że używasz przeglądarki, która nie jest wspomagana. Prosimy o zmianę przeglądarki na Chrome lub Firefox, aby w pełni korzystać ze strony NUK.

Kubek NUK Magic Cup "niekapek", 230 ml

  • pojemność 230 ml, dla dzieci powyżej 8 miesięcy
  • ustnik 360° - można pić z każdej strony kubka
  • nie kapie dzięki silikonowej tarczy uszczelniającej
  • wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu, nie zawiera BPA, z pokrywką, która chroni ustnik przed zabrudzeniem w czasie podróży
  • należy do serii kubków NUK Evolution

Kup teraz
  • od 8 m

Kubek NUK Magic Cup 230ml, unikalny ustnik 360°, silikonowa tarcza uszczelniająca, dla dzieci powyżej 8 miesięcy, nie zawiera BPA

Kubek NUK Magic Cup: nauka picia to magia

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. Magiczny kubek NUK Magic Cup pozwala małym dzieciom pić prawie jak  dorosły, czyli  jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać – nauka picia to prawdziwa magia!

Kubek NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA i jest nadrukowany pięknymi motywami. Składa się z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić: wystarczy włożyć je do zmywarki. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, zamocowano dodatkową pokrywkę, która go chroni.

Kubek NUK Magic Cup należy do serii Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi elementami tej serii.

Kubki NUK Evolution - właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki. Odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto