It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Wkladki laktacyjne NUK High Performance, 30 szt./pudelko

  • niezwykle chłonne: +40% bardziej chłonne* dzięki specjalnemu wkładowi z mikrogranulkami
  • oddychające, przyjemne dla skóry i jedwabiście miękkie
  • optymalnie dopasowują się do piersi, kształt 3D
  • nie przesuwają się: dwa duże paski samoprzylepne zapewniają bezpieczne przymocowanie do biustonosza
  • każda wkładka zapakowana oddzielnie dla większej higieny, 30 szt./pudełko
Details

Wkładki laktacyjne NUK High Performance ze specjalnym chłonnym wkładem zapewniają bezpieczeństwo i ochronę skóry oraz ubrania, dopasowują się do kształtu piersi, przyjemne dla skóry, 30szt./pudełko

Wkładki laktacyjne NUK High Performance: Bezpieczeństwo i komfort noszenia

Ponieważ zasługujesz na to co najlepsze. Przekazujesz dziecku swój cenny pokarm. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie nasze najlepsze wkładki laktacyjne jak dotąd. Abyś czuła się bezpieczna, że ani jedna kropla pokarmu nie wybrudzi Twojego ubrania. Prawie nie poczujesz wkładki, gdyż jest bardzo delikatna dla skóry. I oczywiście możesz mieć pewność że wkładka się nie przesunie.

Nowe wkładki NUK High Performance posiadają  bardzo chłonny wkład z mikro-granulkami. Nowy wkład jest o 40% bardziej chłonny* i zatrzymuje płyn bezpiecznie wewnątrz wkładki. Wewnętrzna warstwa o specjalnej strukturze zapewnia optymalne wchłanianie oraz rozprowadzanie płynu. Dzięki anatomicznemu kształtowi 3D wkładka idealnie dopasowuje się do piersi, a oddychający materiał jest przyjemny dla skóry.

W teście konsumenckim, w którym brało udział 140 mam, nasze wkładki były oceniane najlepiej spośród testowanych produktów: NUK wygrał w kategoriach „dobry rozmiar”, „dobry kształt”, „idealnie dopasowuje się do piersi” oraz „nie przesuwa się w biustonoszu”
Dziękujemy Kochane Mamy!

*W porównaniu do wkładek NUK Ultra Dry

**Niezależne badanie rynku w Niemczech, test konsumencki (140 mam), styczeń 2020.

Sposób użycia
Przed użyciem wyjmij wkładkę z opakowania oraz zdejmij taśmy zabezpieczające. Następnie przyklej stronę z paskiem samoprzylepnym w odpowiednim miejscu w biustonoszu oraz przyciśnij. Wkładki są przeznaczone do jednorazowego użytku i powinny być wymieniane w miarę potrzeby.

 

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto