It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Lateksowy smoczek NUK for Nature

  • 98% naturalnych surowców – zawiera ponad 98% naturalnego lateksu oraz plastiku wyprodukowanego w sposób zrównoważony*
  • Od surowców do produkcji wykorzystującej odnawialną energię, optymalizujemy wszystko tak, aby było przyjazne dla środowiska oraz aby zminimalizować ślad węglowy
  • Oryginalny kształt NUK – inspirowany przez naturę, szczególnie przyjazny karmieniu piersią**, akceptowany przez 95% niemowląt**
  • Rekomendowany przez ekspertów medycznych**: nie powoduje wad zgryzu ani zniekształcenia zębów**
  • Nie zawiera BPA, 2 szt. w opakowaniu, pakowane w 100% w papier – można go wyrzucić do kosza do recyklingu

Details

Lateksowy smoczek NUK for Nature, odpowiedni dla szczęki, naturalna guma kauczukowa, 0-36 mies., 2 szt., nie zawiera BPA

NUK for Nature – Naturalne uspokaja najlepiej

Naturalne uspokaja najlepiej. Dlatego wykorzystujemy ponad 98% naturalnych surowców przy produkcji naszego smoczka NUK for Nature. Do produkcji części twardych użyto odnawialnego plastiku*. Naturalne pochodzenie zostało potwierdzone niezależnym certyfikatem. Miękki smoczek wykonano z czystego, naturalnego kauczuku; odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który jest bardzo miękki, ciepły i niezwykle elastyczny.

W przypadku NUK for Nature, nie tylko smoczek jest ekologiczny. Smoczki pakowane są w 100% w certyfikowany papier FSC, który z łatwością można poddać recyklingowi. Aby zmniejszyć ślad węglowy, wszystko, począwszy od surowców do produkcji wykorzystującej odnawialną energię, zostało zoptymalizowane tak, aby było przyjazne dla środowiska. Staramy się pójść jeszcze o krok dalej. Każdego dnia dążymy do tego, aby stać się jeszcze bardziej naturalni i ekologiczni.

Oryginalny kształt smoczka NUK został także zainspirowany przez naturę – okrągły na górze i płaski od spodu. Smoczek dopasowuje się do podniebienia zostawiając wystarczająco dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Jest akceptowany przez 95% niemowląt, szczególnie przyjazny dla karmienia piersią, nie powoduje zniekształcenia zębów ani wad zgryzu. Dlatego, oraz z wielu innych powodów, smoczek NUK for Nature jest polecany przez ekspertów medycznych** i jest ulubionym smoczkiem ekologicznie świadomych rodziców.

NUK for Nature uspokaja w sposób zrównoważony.

*Ten plastik jest materiałem, który posiada certyfikat ISCC PLUS dowodzący procesów bilansu masy opartych w 100% na surowcach odnawialnych.

** Niezależne badanie rynku, Niemcy, 2017 r.

Smoczki uspokajające NUK wykonane są w naturalnego  kauczuku i w 100% wyprodukowane w Niemczech. Oczywiście, nie zawierają BPA i są zgodne z Europejską Normą EN1400. Prosimy o uważne zapoznanie się z ostrzeżeniami i instrukcją wewnątrz opakowania. Z uwagi na bezpieczeństwo i higienę prosimy o wymianę lateksowego smoczka po 1-2 miesiącach użytkowania lub wcześniej jeżeli stanie się lepki.

 

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto