It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Butelka do nauki picia Disney Kubus z wskaźnikiem temperatury, 150 ml

  • ułatwia naukę samodzielnego picia, ergonomiczne uchwyty  umożliwiają bezpieczne trzymanie
  • wskaźnik temperatury zmienia kolor, gdy temperatura pokarmu jest za wysoka, zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały
  • miękki, silikonowy ustnik „niekapek” dla dzieci w wieku 6-18 miesięcy
  • butelka do nauki picia wykonana z polipropylenu (PP), pojemność 150ml, nie zawiera BPA
  • pasuje do wszystkich butelek z serii NUK First Choice

 

  • 6 - 18 m

Butelka do nauki picia NUK Disney Kubuś z wskaźnikiem temperatury, „niekapek”, nie zawiera BPA, 6-18 miesięcy, 1 szt.

Kubuś i przyjaciele na artykułach NUK

Wesoły i zawsze popularny Kubuś, zdobi teraz artykuły NUK czarującymi motywami. Na produktach NUK pojawił się Tygrysek, Prosiaczek oraz Kubuś ze swoim słoikiem miodu. Z odwagą, ciekawością oraz przede wszystkim przyjaźnią Kubuś oraz jego przyjaciele pokonują wszystkie przeszkody i przeżywają kolejne przygody. Zapoznaj się z całą serią!

Butelka NUK First Choice do nauki picia z wskaźnikiem temperatury

Pojawienie się dziecka to wielka rewolucja w życiu. Wtedy dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że jesteście spokojniejsi. Butelka NUK First Choice do nauki picia z czujnikiem temperatury ułatwia naukę samodzielnego picia.

Skala na butelce z  czujnikiem temperatury zmienia kolor w zależności od temperatury zawartości. Jeżeli pokarm jest za gorący, zwykle niebieski wskaźnik zmienia kolor na biały. Optymalna temperatura karmienia to temperatura ciała (37° = kolor błękitny).

Uwaga: Wskaźnik temperatury NUK jest przewidziany jako dodatkowa weryfikacja. Prosimy o sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem dziecku pokarmu.

Wysokiej jakości, silikonowy ustnik

Butelka NUK First Choice do nauki picia posiada przyjemnie miękki, silikonowy ustnik, który umożliwia picie bez rozlewania. Zintegrowany system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM wyrównuje ciśnienie w butelce, co pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko. Przezroczysty silikon jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na zmiany temperatury. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest transparentny i posiada gładką powierzchnię – wszystkie cechy, które powinien posiadać ustnik.

Bezpieczna do trzymania przez dziecko

Ergonomiczne uchwyty są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki.

Łatwa do czyszczenia i idealna do przygotowania jedzenia

Butelka z szerokim otworem o pojemności 150 ml składa się z typowych elementów First Choice: nakrętki, krążka zabezpieczającego oraz przezroczystej osłony ustnika - wszystkie elementy łatwo się demontuje, dzięki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice.

Butelki NUK do nauki picia są zgodne z europejską normą  EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją oraz o pozostawienie informacji o produkcie i numeru artykułu/LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto