It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Silikonowy smoczek NUK Space Disney Myszka Miki

  • szczególnie przyjazny dla delikatnej skóry dziecka
  • duże otwory wentylacyjne zapewniają jeszcze lepszą  cyrkulację powietrza
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • bardziej spłasczona i gładka od spodu gumka – więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
  • pudełko wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA, 2 szt w opakowaniu

 

Details

Silikonowy smoczek NUK Space Miki , anatomiczny kształt , 2 sztuki w zestawie

Popularne postaci Disneya - Myszki Miki i Mini teraz na produktach NUK

Znane na całym świecie postaci z bajek Disneya - Myszki Miki i Mini towarzyszą dzieciom w ich codziennym życiu.  Klasyczne wzory w nowoczesnym wydaniu zdobią nasze produkty oraz cieszą zarówno młodych, jak i starszych fanów. Wejdź w wyjątkowy świat Myszki Miki i Mini!     

Smoczki silikonowe NUK Space: pozwalają delikatnej skórze dziecka oddychać

Dostęp powietrza i delikatność dla skóry! Skóra Twojego dziecka jest miękka i wrażliwa. Chociaż dzieci kochają swoje smoczki, ślina wytwarzana podczas ssania smoczka może podrażniać skórę. Dlatego właśnie opracowaliśmy nasz smoczek NUK Space, aby zapewnić skórze dostęp powietrza i miejsce do oddychania. Efekt jest potwierdzony przez 99% matek. *

Dzięki unikalnym motywom, smoczek NUK Space jest nie tylko delikatny dla skóry dziecka, ale również wygląda świetnie. A teraz dostępny jest z wieloma nowymi motywami.

Oczywiście smoczek NUK Space ma oryginalny kształt NUK wzorowany na brodawce sutkowej matki podczas karmienia. Oznacza to, że smoczki NUK pomagają w zdrowym rozwoju jamy ustnej, akceptowane są przez 95% dzieci ** oraz nie powodują podrażnień brodawki. ***

Smoczek jest tak płaski, cienki i wąski, że doskonale pasuje do małej buzi dziecka pozostawiając dla języka oraz szczęki wystarczająco miejsca dla naturalnych ruchów ssących. Jest to fakt potwierdzany przez położne, pediatrów oraz ortodontów**, jak również matki*** 

* Niezależne badania rynku, 114 matek; Niemcy 2018.

**Niezależne badania rynku wśród 50 położnych, pediatrów i ortodontów; Niemcy 2017

*** Niezależne badania rynku, 307 matek; Niemcy 2017

Dbanie o środowisko: smoczek NUK w opakowaniu wielokrotnego użytku

Dbanie o środowisko jest dla nas priorytetem. Chcielibyśmy, aby rodzice mogli ponownie wykorzystać nasze opakowania, zamiast je wyrzucać. Każdy smoczek NUK zapakowany jest w trwałe pudełko wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości oraz osłania go. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie gdy jesteś poza domem, aby smoczek się nie zabrudził ani nie zmoczył.

Smoczki NUK są produkowane w 100% w Niemczech., nie zawierają BPA i są zgodne z europejską normą EN1400. Z uwagi na bezpieczeństwo i higienę zaleca się wymianę silikonowego smoczka po około 1-2 miesiącach użytkowania.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto