It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Zestaw naczyń NUK Disney Myszka Miki

  • zestaw zawiera: 1 miseczkę, 1 widelec, 1 łyżkę i 1 kubek, antypoślizgowe spody z TPE zapewniają stabilność
  • miska jest łatwa do trzymania i wygodna do nakładania dzięki szerszemu brzegowi
  • sztućce z szerokimi uchwytami i zaokrąglonymi krawędziami oraz zębami
  • bezpieczne do używania w zmywarce i mikrofali, wysokiej jakości polipropylen i TPE, nie zawiera BPA
  • atrakcyjne pudełko prezentowe NUK, dla dzieci od 9 miesięcy

 

 

  • od 9 m

Zestaw naczyń NUK Disney Myszka Miki, zestaw prezentowy zawiera kubek, miskę, sztućce, od 9 miesięcy

Popularne postaci Disneya - Myszki Miki i Mini teraz na produktach NUK

Znane na całym świecie postaci z bajek Disneya - Myszki Miki i Mini towarzyszą dzieciom w ich codziennym życiu.  Klasyczne wzory w nowoczesnym wydaniu zdobią nasze produkty oraz cieszą zarówno młodych, jak i starszych fanów. Wejdź w wyjątkowy świat Myszki Miki i Mini!   

Zestaw naczyń NUK Disney Myszka Miki: komplet do nauki jedzenia

Trening czyni mistrza – tak wygląda również sytuacja w przypadku nauki jedzenia. Kiedy dziecko zaczyna chcieć jeść i pić bez twojej pomocy, okres jego karmienia przez kogoś powoli dobiega końca. Aby ułatwić ten proces oraz wyeliminować początkowe troski, rekomendujemy zestaw naczyń NUK Disney Miki, o przemyślanych kształtach oraz funkcjach, który pomaga dziecku w nauce jedzenia i picia.

Częścią zestawu jest miseczka z szerszym brzegiem, który uławia nakładanie i jest łatwiejszy do chwytania przez dzieci. Miseczka oraz kubek posiadają spód z TPE, który zapewnia stabilność, aby podczas eksperymentowania i konfrontowania się z tym co nieznane nic nie poszło źle. Oczywiście potrzebne są też odpowiednie sztućce. Aby ułatwić korzystanie z łyżki i widelca, sztućce posiadają uchwyty, które są łatwe do trzymania i zaokrąglone brzegi oraz krawędzie, które sprawiają, że nauka jedzenia jest dziecinnie prosta!

Rendezvous z Myszką Miki – zestaw naczyń NUK

Zestaw naczyń od NUKa przekona cię swoją funkcjonalnością, ale także wyglądem; słodkie i kolorowe naczynia z Myszką Miki, sprawiają, że dzieci będą się dobrze bawić podczas nauki jedzenia i picia oraz poznawania nowych potraw. Niezależnie od tego czy chodzi o śniadanie, lunch, czy też wieczorny posiłek, popularna postać Disneya jest wesołym towarzyszem podczas każdego posiłku.

Zestaw naczyń NUK Disney Myszka Miki: nadają się do mikrofali oraz zmywarki

W małym brzuszku burczy – więc wszystko musi iść szybko. Miseczka oraz kubek nadają się do podgrzewania pokarmów w mikrofali. Posiłek można podać szybko, brzuszek jest pełny i można powrócić do zabawy, a nawet krótkiej drzemki –  a to oznacza, że inni też mogą odpocząć! Wszystkie elementy zestawu NUK Myszka Miki można myć w zmywarce, więc szybko będą gotowe do ponownego użycia.  

Zestaw NUK spełnia wymagania europejskich norm EN14372 oraz EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto