It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Silikonowy smoczek uspokajajacy NUK Trendline Disney Kubuś

  • anatomicznie ukształtowana tarczka z płaskim guzikiem, aby uniknąć odgnieceń, kiedy dziecko leży na brzuszku lub boku – idealny smoczek na noc
  • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka smoczka – więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
  • pudełko na smoczek wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA, 2 szt. w opakowaniu

Kup teraz

 

  • 0 - 6 m

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Kubuś, anatomiczny, nie zawiera BPA, 0-6 miesięcy, 2 sztuki

Kubuś i przyjaciele na artykułach NUK

Wesoły i zawsze popularny Kubuś, zdobi teraz artykuły NUK czarującymi motywami. Na produktach NUK pojawił się Tygrysek, Prosiaczek oraz Kubuś ze swoim słoikiem miodu.     Z odwagą, ciekawością oraz przede wszystkim przyjaźnią Kubuś oraz jego przyjaciele pokonują wszystkie przeszkody i przeżywają kolejne przygody. Zapoznaj się z całą serią!

Smoczek silikonowy NUK Trendline wzoruje się na brodawce sutkowej matki podczas karmienia.

Na Twojego malucha czeka wiele ciekawych przygód każdego dnia. Podczas tych przygód smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje niemowlętom poczucie bezpieczeństwa oraz je uspokaja. Niezależnie od tego czy to nieznajome twarze, dźwięki, czy otoczenie zaniepokoiły dziecko, znajome, instynktowne ssanie smoczka szybko, ponownie zrelaksuje je.

Aby jeszcze bardziej poprawić jego samopoczucie, NUK, twórca smoczka, który jest odpowiedni dla szczęki, jeszcze bardziej zoptymalizował oryginalny kształt. Smoczek NUK wzoruje się na brodawce sutkowej matki podczas karmienia, dopasowując się idealnie do jamy ustnej dziecka podczas karmienia. Specjalną cechą tego smoczka jest jego szczególnie cienka i wąska szyjka, która redukuje nacisk na szczękę i zęby. Bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka gwarantują przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Smoczki uspokajające NUK dopasowują się idealnie do jamy ustnej dzieci i są szczególnie szybko akceptowane przez nie.* Dzięki temu relaksują dzieci oraz ich rodziców.

Rekomendowane przez ekspertów: smoczki NUK uspokajają lepiej niż kiedykolwiek

Ponieważ ogólny, zdrowy rozwój Twojego dziecka jest dla nas bardzo ważny, chcielibyśmy aby każde dziecko NUK posiadało smoczek, który jest zbliżony do natury oraz odpowiedni dla szczęki. Dzięki dalszemu udoskonaleniu oryginalnego kształtu NUK, który jest odpowiedni dla szczęki i w zgodzie z najnowszymi odkryciami medycznymi, smoczek NUK uspokaja lepiej niż kiedykolwiek, dzieci karmione piersią akceptują ten smoczek dzięki jego znajomemu kształtowi. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie wpływa negatywnie na karmienie piersią*. Smoczek daje także młodym mamom trochę czasu na spokój i relaks.

Dodatkowo, smoczek NUK nie powoduje zniekształcenia zębów, ani wad zgryzu. Zapewnia to cienka, spłaszczona gumka  Minimalizuje nacisk na zęby oraz szczękę i pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących – jeszcze dwa dodatkowe powody dlaczego smoczek NUK jest wysoko oceniany oraz rekomendowany przez położne, pediatrów oraz ortodontów.

Znajduje to potwierdzenie również w badaniach konsumenckich: 100% pytanych ortodontów potwierdza, że smoczek uspokajający NUK nie powoduje zniekształcenia zębów, ani wad zgryzu**, 95% niemowląt akceptuje smoczek uspokajający NUK*, 90% matek poleciłoby go innym* i 92% matek karmiących piersią potwierdza, że smoczek uspokajający NUK nie wpływa na karmienie piersią.*

*Niezależne Badanie Rynku, 307 matek, Niemcy 2017

**Niezależne Badanie Rynku, 50 ortodontów, 50 pediatrów, 50 położnych, Niemcy 2017.

Ekologiczne rozwiązanie: smoczek NUK w opakowaniu wielokrotnego użytku

Ekologia jest dla nas priorytetem. Chcielibyśmy dać rodzicom szansę, aby ponownie wykorzystali nasze opakowania zamiast je wyrzucać. Dlatego każdy smoczek uspokajający NUK posiada wytrzymałe pudełko wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go – ponadto gdy jesteś poza domem, jest to idealne rozwiązanie, aby smoczek się nie wybrudził, ani nie zmoczył.

Idealny smoczek uspokajający dla każdego małego fana Disneya: silikonowy smoczek uspokajający Trendline Kubuś

Silikonowy smoczek Trendline z uroczymi postaciami Disneya - Kubusiem i  jego prawdziwymi przyjaciółmi - Tygryskiem i Prosiaczkiem, z pewnością zaciekawi każdego małego fana Disneya. Anatomicznie ukształtowana tarczka z płaskim guzikiem pomaga zapobiegać odgnieceniom podczas leżenia na brzuszku i sprawia, że smoczek jest idealny podczas zasypiania. Transparentny, silikonowy materiał jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na wysoka temperaturę. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, jest bezzapachowy, transparentny i posiada gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają system odpowietrzania NUK Air System, który pozwala powietrzu wydostawać się ze smoczka przez odpowietrzacz. Oznacza to, że smoczek pozostaje przyjemnie miękki i elastyczny, co pomaga zapobiegać deformacji szczęki.

Wszystkie smoczki uspokajające NUK są w 100% wyprodukowane  Niemczech. Oczywiście nie zawierają BPA i są zgodne z europejskimi standardami bezpieczeństwa, spełniają normę EN1400.

 

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto