It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

NUK Disney Bambi Kiddy Cup 300ml z wytrzymałym ustnikiem

  • ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylen)
  • ustnik "niekapek" ułatwia naukę picia
  • kubek wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa (PP), nie zawiera BPA, z praktycznym klipsem
  • z osłonką i praktycznym klipsem
  • pojemność 300ml, dla dzieci od 12 miesięcy

  • od 12 m

NUK Disney Bambi Kiddy Cup z wytrzymałym ustnikiem z tworzywa sztucznego, 300ml, "niekapek", od 12 miesięcy, nie zawiera BPA, 1 szt.

Urzekające chwile z kolekcją NUK Disney Bambi

Wyrusz z nami w wyjątkową podróż: przemierzaj rozległe lasy i kwieciste łąki razem z postaciami z Bambi Disneya, które są kochane na całym świecie. Urocze ilustracje niezdarnego, młodego jelonka wzbogacają świat produktów NUK. Wyrusz na wspólną przygodę i przeżyj niezapomniane chwile z wybranymi produktami NUK oraz słodkimi ilustracjami z bajek Disneya. Dla dzieci, urocze postacie szybko staną się lojalnymi towarzyszami, a rodzice będą mogli z przyjemnością ponownie wspominać swoich bohaterów z dzieciństwa. Odkryj fantastyczny świat Bambi razem z Twoim kochanym maleństwem! 

Jak tylko dziecku zaczynają rosnąć pierwsze ząbki, dziecko chce ich jak najczęściej używać! Z tego powodu NUK Kiddy Cup ma ustnik wykonany z wytrzymałego tworzywa (polipropylenu), który jest odporny na ząbki dziecka. NUK Kiddy Cup ma pojemność 300 ml - dla szczególnie spragnionych dzieci - i ma wyprofilowany kształt, dzięki czemu jest wygodny do trzymania przez dziecko. Kubek jest przezroczysty, więc widać, jak dużo napoju dziecko wypiło i ile jeszcze zostało.

Ustnik "niekapek" jest prosty w montażu i łatwy do czyszczenia. Osłonka ustnika jest przymocowana do kubka, dzięki czemu na pewno się nie zgubi. Wszystkie elementy kubka można myć w zmywarce.

NUK Kiddy Cup jest kompatybilny ze wszystkimi produktami z serii NUK First Choice. Można go używać ze wszystkimi ustnikami First Choice, dzięki czemu może "rosnąć" razem z rosnącymi umiejętnościami dziecka.

Kubki NUK są zgodne z normą PN 14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją wewnątrz produktu. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie oraz nr art./LOT na wypadek gdyby były w przyszłości potrzebne. Kubki i ustniki NUK są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com


Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto