It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Laktator elektryczny NUK Nature Sense

  • Laktator elektryczny z akumulatorem, delikatną silikonową wkładką i ergonomicznym kapturkiem ssącym – ułatwia odciąganie pokarmu.
  • 16 indywidualnych ustawień rytmu ssania i siły ssania, możliwość zapisania ulubionych ustawień, wyświetlacz LCD
  • Zasilanie sieciowe, z wbudowanej baterii wielokrotnego ładowania lub z przenośnego zasilacza typu powerbank; mocny silnik (maks. 330 mbar)
  • W zestawie: pojemnik na mleko matki Nature Sense 150 ml, smoczek silikonowy 0-6 mies., S; nakrętka, silikonowa płytka zamykająca, osłonka, podstawka, zasilacz, kabel USB i praktyczny pasek do przenoszenia
  • Kompatybilny ze wszystkimi butelkami i smoczkami NUK Nature Sense.

kup teraz

Details

Laktator elektryczny NUK Nature Sense z akumulatorem i wyświetlaczem LCD, wyposażony w pojemnik na mleko matki NUK Nature Sense 150 ml, 1 sztuka

Mleko matki jest najlepszym pożywieniem, jakie może otrzymać Twoje dziecko w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia. Jeśli karmienie naturalne jest chwilowo lub stale niemożliwe, ale nadal chcesz zapewnić dziecku cenny pokarm, elektryczny odciągacz NUK Nature Sense może być używany jako pomoc w karmieniu piersią, tym samym zapewniając Tobie i Twojemu dziecku przyjemne wsparcie w codziennym życiu.

Elastyczne i wydajne odciąganie – laktator elektryczny NUK Nature Sense

Aby zaspokoić indywidualne potrzeby matek świeżo po porodzie, odciąganie pokarmu powinno być jak najbardziej elastyczne i wydajne. Nowy elektryczny odciągacz NUK Nature Sense umożliwia optymalny wypływ pokarmu z uwzględnieniem indywidualnych cech każdej matki. Gwarantuje to przede wszystkim 16 różnych ustawień, które regulują rytm pompowania i siłę ssania. Można swobodnie wybierać pomiędzy 4 ustawieniami siły ssania i 4 ustawieniami rytmu ssania, które można łączyć ze sobą. Praktyczna funkcja pamięci umożliwia zapisanie ulubionych ustawień i w razie potrzeby ich ponowne odtworzenie. Miękka silikonowa wkładka i ergonomiczny kapturek ssący dodatkowo umożliwiają wygodne i indywidualne dopasowanie do piersi, a mocny silnik o sile ssania maks. 330 mbar zapewnia jeszcze większy komfort i wydajność podczas odciągania pokarmu.

Laktator elektryczny NUK Nature Sense - jeszcze większa kontrola i indywidualne dostosowanie

Elektryczny odciągacz NUK Nature Sense jest wyposażony w innowacyjny wyświetlacz LCD, na którym można bezpośrednio na ekranie sprawdzić proces odciągania, czas odciągania i aktualny stan naładowania baterii. Wyświetlacz automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy. Wyświetlacz LCD jest również bardzo łatwy w obsłudze dzięki przyciskom dotykowym. Laktator jest idealny w podróży: wbudowany akumulator po naładowaniu wystarcza na 3 sesje odciągania (po 30 minut każda). Jeśli bateria jest wyczerpana, laktator może być również używany z dołączonym zasilaczem sieciowym lub z zewnętrznym zasilaczem typu powerbank. Ponadto praktyczny pasek zapewnia jeszcze większą mobilność, ponieważ laktator można łatwo przenosić.

Kompatybilny z butelkami i smoczkami NUK Nature Sense.

Laktator elektryczny NUK Nature Sense można łączyć z pojemnikiem na mleko matki NUK Nature Sense (w zestawie) oraz z butelkami i smoczkami NUK Nature Sense. Cechę szczególną tej butelki stanowi kilka małych otworów przepływowych w smoczku na wzór kanalików mlecznych w piersi matki, dzięki czemu jest to butelka, przy której dzieci mogą cieszyć się w pełni znanym odczuciem w czasie ssania, a przede wszystkim bardziej naturalnym wypływem mleka.

Instrukcje

Kliknij tutaj, aby pobrać lub zapisać instrukcję obsługi.

Jeżeli masz dalsze pytania lub potrzebujesz więcej informacji , prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Aby zapisać pliki pdf na twardym dysku kliknij prawym przyciskiem myszki na link i wybierz „Zachowaj jako”. Jeżeli Adobe Reader nie jest zainstalowany można go pobrać tutaj za darmo.

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto