It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Mini Magic Cup "niekapek", 160ml

  • ustnik 360°- można pić z każdej strony
  • miękkie, ergonomiczne uchwyty zachęcają do chwytania
  • szczelny, pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu
  • wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu (PP), nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie
  • pojemność 160ml płynu, dla dzieci od 6 miesięcy


Kup teraz

Details

Nauka picia jest w Twoich rękach

Kubek NUK Mini Magic Cup umożliwia nawet maluchom picie w sposób, w jaki piją duże dzieci. Ustnik 360° umożliwia picie z każdej strony kubka – prawie tak jak ze zwykłego kubka. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy, że zacznie ssać przy krawędzi kubka.

Dodatkowo, kubek jest bardzo mały i łatwo się go używa. Dzięki ergonomicznym uchwytom, nawet najmniejsze paluszki i rączki, mogą go trzymać bez wysiłku. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić  bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, w komplecie jest ochronna pokrywka.

Kubek NUK Mini Magic Cup – nauka picia tak jak duże dzieci, zaprojektowany dla najmłodszych

Kubek wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, bez BPA, z nadrukowanymi uroczymi motywami.  Składa się tylko z kilku oddzielnych części, które można łatwo rozmontować i zmontować ponownie po dokładnym ich umyciu.

Kubek do picia NUK Mini Magic Cup jest kompatybilny ze wszystkimi elementami serii NUK Evolution.

Kubki NUK Evolution - właściwy kubek na każdy etap rozwoju

Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Wszystkie ustniki są zaprojektowane na różne etapy nauki picia i mogą być łatwo wymieniane, wraz z rozwojem umiejętności dziecka. Wszystkie trzy są w 100% niekapiące. Dzięki temu, dziecko w każdym momencie otrzymuje odpowiednią pomoc i ma zabawę przy nauce picia.

Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki. Okryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

Opinie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto