It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Gryzak chlodzacy NUK Zólwik

  • intensywnie chłodzi
  • dociera do każdego miejsca w jamie ustnej
  • różne faktury zapewniają masaż o różnej intensywności
  • łatwy do chwytania, zabawny kształt żółwia przyciąga uwagę dziecka i je rozwesela
  • przeznaczony dla dzieci od 3 miesięcy, nie zawiera BPA, mix kolorów

kup teraz

Gryzak chłodzący NUK Żółwik – dociera do każdego miejsca w jamie ustnej i ułatwia ząbkowanie
Przychodzi taki moment, gdy wszystko, co dostaje się w ręce dziecka, wędruje od razu prosto do buzi. Wraz ze ślinieniem się i niespokojnym snem są to oznaki, że zaczynają się wyrzynać pierwsze ząbki. Ząbkowanie może być bolesne i szczególnie nieprzyjemne. Dzieci często mają silną potrzebę gryzienia i żucia różnych przedmiotów, aby złagodzić ból towarzyszący ząbkowaniu. W tym okresie gryzak chłodzący Żółwik pomaga masować dziąsła i ułatwia ząbkowanie. Chłodzące i masujące elementy gryzaka są tak zaprojektowane, że docierają do każdego miejsca w jamie ustnej i szybko rozweselają dziecko.

Gryzak chłodzący Żółwik – intensywne chłodzenie i masaż
Gryzak chłodzący Żółwik ma cztery elementy wypełnione sterylną wodą. Oznacza to, że można go chłodzić w lodówce. Chłodzenie ma łagodzący wpływ na podrażnione dziąsła dziecka. Ale uwaga, nie należy umieszczać gryzaka w zamrażalniku ani zamrażarce! Jeżeli będzie za zimny może spowodować odmrożenia na ustach ust lub wewnątrz jamy ustnej. Różne faktury gryzaka zapewniają różne doznania zmysłowe, a także delikatny masaż. Ponadto gryzienie i żucie stymuluje produkcję śliny, która dodatkowo łagodzi podrażnienia w jamie ustnej.

Gryzaki NUK – praktyczna pomoc w czasie ząbkowania
Nasze praktyczne gryzaki nie tylko przynoszą ulgę w czasie ząbkowania, lecz także są doskonałymi zabawkami. Kolorowy żółwik wykonany z różnych materiałów pobudza dziecięcy zmysł dotyku. Dzięki dużemu otworowi można go łatwo uchwycić.
Gryzaka chłodzącego Żółwik nie można wygotowywać. Zalecamy mycie gryzaka ciepłą wodą z delikatnym detergentem i dokładne wysuszenie go.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto