It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Butelka NUK First Choice Night z podwójnym uchwytem, 150ml, silikonowy ustnik

  • ułatwia naukę samodzielnego picia
  • miękki, silikonowy ustnik dla dzieci 6-18 miesięcy
  • ergonomiczne, świecące w ciemności* uchwyty, antypoślizgowa powierzchnia uchwytów umożliwia bezpieczne trzymanie butelki
  • miękki ustnik "niekapek" z silikonu, butelka wykonana z polipropylenu (PP), pojemność 150 ml, nie zawiera BPA
  • motywy w unikalnym wzornictwie

Kup teraz

  • 6 - 18 m

Butelka NUK First Choice Night z podwójnym uchwytem, 150ml,silikonowy ustnik "niekapek", 6-18 miesięcy, nie zawiera BPA, 1 szt.

Mrugaj, mrugaj, kubku mój

Szzz … Pozwól mamusi i  tatusiowi spać.. Dla Twojego dziecka olbrzymim sukcesem jest opanowanie picia z kubka. Szczególnie w nocy! Dzięki nowym kubkom, które świecą w ciemności, następny etap dorastania właśnie stał się dużo łatwiejszy. Dla Twojego dziecka i dla Ciebie!

Dzięki świecącym elementom dużo łatwiej jest znaleźć kubek – bez budzenia mamusi i tatusia. Wszystko co musisz zrobić to postawić świecący kubek pod lampką lub w świetle słonecznym. Specjalny materiał będzie przechowywał energię oraz emitował delikatne światło przez całą noc.*

Tak jak każdy kubek NUK, kubki NUK świecące w ciemności są „niekapkami”, więc piżama, pościel oraz wszystko inne pozostaje suche. Ponadto kubki występują w uroczych kolorach oraz motywach specjalnie zaprojektowanych z myślą o zasypianiu.

*świecenie utrzymuje się do 8 godzin

Butelka NUK First Choice z uchwytami

Butelka NUK First Choice z uchwytami, to pierwszy etap nauki na drodze do samodzielnego picia. Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu przypomina dziecku pierś mamy lub smoczek, dzięki czemu czuje się bezpieczniej. Ustnik umożliwia picie bez rozlewania, dzięki czemu pierwsze próby samodzielnego picia nie kończą się powodzią w całym domu. Ponadto ustnik jest wyposażony w system odpowietrzania, który wyrównuje ciśnienie w butelce i pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko.

Wysokiej jakości silikonowy ustnik

Silikonowe ustniki NUK wykonane są z wysokiej jakości syntetycznego surowca. Przejrzysty silikonowy materiał jest łatwy do mycia i wyjątkowo odporny na wysoką temperaturę. Nie zawiera szkodliwych substancji, można go wygotowywać, nie ma zapachu, jest przezroczysty i ma gładką powierzchnię – a więc wszystkie cechy istotne dla ustnika.

Łatwa do trzymania

Kształt uchwytów jest dopasowany do rączek dziecka. Antypoślizgowa powierzchnia uchwytów umożliwia bezpieczne trzymanie butelki.

Łatwa do czyszczenia, idealna do przygotowywania jedzenia

150 ml butelka z polipropylenu jest częścią serii NUK First Choice. Butelka posiada typowe dla tej serii sprawdzone elementy takie jak szeroki otwór, nakrętkę, krążek zabezpieczający, osłonkę ochronną. Wszystkie elementy łatwo się demontuje, dzięki czemu butelkę łatwo się czyści i wygodnie przygotowuje się w niej pokarm.

Butelkę NUK First Choice do nauki picia można łączyć z innymi elementami serii NUK First Choice. 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto