• Zaloguj się
 • My Account
 • Moja lista życzeń
 • Mój koszyk
 • Strona główna
 • Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Classics

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Classics

 • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania
 • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
 • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących
 • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku
 • dostępny w 3 rozmiarach, mix kolorów
 • 2 szt./pudełko
 • opakowanie może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków oraz do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej
 • limitowana seria NUK Disney Classics
 • do 36 m
27,99 zł
z VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność: W magazynie

Bambi i Dambo gośćmi NUK-a
W tym roku NUK zabiera Was w wyjątkową podróż – pomiędzy rozległymi lasami a kolorową areną cyrkową spotkacie Bambi i Damba, bohaterów Disneya, którzy są uwielbiani na całym świecie. Urocze ilustracje małego słonika z wielkimi uszami oraz nieporadnej sarenki zdobią teraz produkty NUK. Wyruszcie na wspólną przygodę i przeżyjcie niezapomniane chwile z produktami NUK ze ślicznymi motywami dwóch uroczych klasycznych bohaterów Disneya. Dla dzieci Bambi i Dambo szybko staną się wiernymi towarzyszami, a rodzice także będą zachwyceni patrząc na bohaterów swojego dzieciństwa. Odkrywaj wesoły świat Bambi i Damba ze swoim Maluszkiem!

Ulepszony kształt smoczków NUK
Wszystkie smoczki NUK od początku miały anatomiczny kształt, czyli taki, który jest wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią. Teraz NUK jeszcze ulepszył ten oryginalny kształt, tak że jest jeszcze bardziej zbliżony do natury. Nowe smoczki uspokajające NUK mają teraz cieńszą i węższą szyjkę, która zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, oraz bardziej spłaszczoną gumkę, dzięki czemu jest więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Wszystko to sprawia, że smoczki NUK są optymalnie dostosowane do jamy ustnej dziecka podczas ssania oraz są szczególnie dobrze akceptowane przez dzieci.

Potwierdzają to wyniki niezależnych badań: 100% badanych ortodontów potwierdza, że smoczki NUK nie powodują zniekształcenia zębów ani wad zgryzu**. 95% dzieci akceptuje smoczki NUK, 90% matek poleciłoby nowe smoczki NUK innym mamom*, a 92% kobiet karmiących piersią potwierdza, że smoczki uspokajające NUK nie zakłócają karmienia piersią.*

Smoczek NUK Trendline – z płaskim guzikiem na tarczce
Smoczki NUK Trendline o modnym, atrakcyjnym wzornictwie mają anatomicznie ukształtowaną tarczkę z płaskim guziczkiem, który pomaga zapobiegać odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku lub na boku, co sprawia, że NUK Trendline to idealny smoczek do zasypiania.

Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki uspokajające NUK posiadają system odpowietrzania NUK Air System. Powietrze wydostaje się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje on miękki i zachowuje swój kształt. Pomaga to zapobiegać deformacji szczęki.

Wielofunkcyjne opakowanie – rozwiązanie przyjazne dla środowiska 
Zamiast wyrzucać opakowanie po smoczkach, teraz można je wykorzystać również do innych celów. Pudełko po zestawie 2 sztuk smoczków może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Po nalaniu wody pudełka można także używać do higienicznego czyszczenia smoczków w kuchence mikrofalowej.

* Niezależne badanie rynku (307 matek), Niemcy, 2017 r.
** Niezależne badanie rynku (50 ortodontów), Niemcy, 2017 r.

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto