It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid

  • podgrzewa dziecięcy pokarm za pomocą pary wodnej w ciągu 3-4 minut
  • odpowiedni do wszystkich ogólnie dostępnych butelek i słoiczków
  • z koszyczkiem, który ułatwia wyjmowanie słoików
  • prosty w użyciu - lampka kontrolna i automatyczne wyłączanie się
  • nie zawiera butelek

Kup teraz

 

W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. Dzięki podgrzewaczowi NUK Thermo Rapid będziecie zawsze gotowi na atak głodu swojego dziecka.

Urządzenie podgrzewa dziecięcy pokarm delikatnie i równomiernie za pomocą pary wodnej w ciągu 3-4 minut. Jest odpowiednie do wszystkich ogólnie dostępnych butelek i słoiczków. Prosta tabela wskazuje, ile wody należy wlać w zależności od ilości i temperatury pokarmu, aby podgrzać go do temperatury optymalnej do karmienia (37°C). Podgrzewacz ma moc 300 Watów, dzieki czemu tak szybko podgrzewa. Na przykład 240 ml mleka podgrzewa się w ciągu 3 minut. Jest prosty w użyciu: wlej wodę i naciśnij przycisk, urządzenie automatycznie wyłącza się po zakończeniu podgrzewania (wbudowana lampka kontrolna świeci się w czasie podgrzewania). Występuje w zestawie z koszyczkiem, który ułatwia wyjmowanie słoików.

Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid - podgrzewa szybko i pewnie!

Pobierz instrukcję obsługi

 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto