• Zaloguj się
  • Moje konto
  • Moja lista życzeń
  • Mój koszyk
 Zdrowe odżywianie wskazówki i przepisy

Zdrowe odżywianie - wskazówki i przepisy

Od ponad 50 lat zdrowy rozwój niemowląt i dzieci jest przedmiotem szczególnej troski NUK-a. Zdrowy rozwój obejmuje również zdrowe odżywianie - smaczny posiłek dostarczający różnych składników odżywczych i witamin jest niezbędny, aby dziecko rosło duże i silne.

Przygotowanie smacznych i odżywczych domowych posiłków dla dziecka jest prostsze niż myślisz -  a zrobione przez mamę jest nie tylko zdrowsze, lecz także smakuje lepiej. Wraz z ekspertami opracowaliśmy przepisy na proste dania, które z łatwością przygotujesz w domu.

Rozszerzanie diety dziecka.

Wskazówki i przepisy.

Wraz z ekspertami opracowaliśmy broszurkę zawierającą wskazówki, jak należy rozszerzać dietę dziecka i wprowadzać pokarmy stałe oraz przepisy na proste i zdrowe domowe dania dla dziecka.

"Książeczka z przepisami NUK"

Proste i zdrowe gotowanie dla Maluchów z Matthiasem Gfrörerem

Matthias Gfrörer, który prowadzi restaurację Wulksfelde Estate niedaleko Hamburga, jest nie tylko szefem kuchni, lecz także ojcem, który doskonale wie, co dzieci lubią i co jest dobre dla ich rozwoju.

Po naciśnięciu "PLAY" powinny się wyświetlać polskie napisy. Jeżeli tak nie jest, można je włączyć
w następujący sposób: na dolnym pasku po prawej stronie okienka filmu trzeba nacisnąć przycisk zapisanej kartki („Napisy”).

Kaszka owocowa-zbożowa

Matthias Gfrörer przygotowuje razem z blogerką Jessicą i jej synem Emilio smaczną i zdrową kaszkę z owoców i płatków owsianych. Spróbujcie sami!

Zdrowe owocowe lody dla dzieci

Razem z Anną i jej córeczką Leni, Matthias Gfrörer przygotowuje pyszne letnie smoothie z jabłkiem, marchewką i morelami, z którego można również zrobić pyszne lody!

Fresh Foods – samodzielne przygotowanie domowych posiłków

Domowe jedzenie zawsze najlepiej smakuje dzieciom i mamy dobrze wiedzą, jak to zrobić! Produkty z serii NUK Fresh Foods ułatwiają przygotowanie i przechowywanie zdrowych potraw i wnoszą do kuchni trochę koloru. Wielkość porcji jest dostosowana dla dzieci. Dzięki miseczce z praską w krótką chwilę przygotujesz dziecku świeże purée, nawet gdy jesteś poza domem. I gotowanie i karmienie staje się przyjemnością!

Easy Learning – dziecinnie prosta nauka jedzenia i picia

NUK ma w swojej ofercie produkty dla dzieci od urodzenia aż do wieku przedszkolnego, które wzajemnie się uzupełniają i są dostosowane do kolejnych etapów rozwoju dziecka. Seria produktów NUK Easy Learning zawiera kubeczki, naczynia i sztućce, które ułatwiają  dziecku naukę samodzielnego jedzenia i picia.