• Zaloguj się
  • Moje konto
  • Moja lista życzeń
  • Mój koszyk
wskazówki dla ciężarnych i rodziców

Poradniki NUK

Gdy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży chcesz dowiedzieć jak najwięcej o tym, co Cię czeka i szukasz wszelkich informacji na temat ciąży, porodu oraz rozwoju i odżywiania dziecka. NUK we współpracy ze swoimi ekspertami stworzył zwięzłe i przystępne poradniki informujące o tym, co robić, aby dziecko było zdrowe i dobrze się rozwijało.

Poniżej można pobrać cztery poradniki NUK w języku angielskim. Obecnie tylko niektóre są dostępne w języku polskim. Będą one stopniowo tłumaczone i udostępniane.

.pdf Poradnik NUK "Ciąża"

Poradnik NUK "Ciąża" - niezbędne informacje na temat tego co dzieje się z dzieckiem i z Twoim ciałem podczas 40 ekscytujących tygodni.

W języku polskim dostępny jest do pobrania Kalendarz ciąży.

.pdf

Poradnik NUK "Karmienie piersią" - wszystko na temat mleka mamy, sposobów i pozycji do karmienia, zalet i korzyści dla matki i dziecka oraz rozwiązywania ewentualnych problemów.

Pobierz poradnik NUK "Karmienie piersią" w języku angielskim.

.pdf

Poradnik NUK "Odżywianie"- zawiera przydatne informacje i wskazówki na temat żywienia dziecka po odstawieniu od piersi i rozszerzania diety dziecka.

Pobierz poradnik NUK "Odżywianie" w języku angielskim.

.pdf

Poradnik NUK "Jama ustna i zęby" - wszystko na temat zdrowego rozwoju jamy ustnej i zębów dziecka.

Poradniki NUK dostępne są w formie plików o formacie PDF. Do ich przeglądania potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader.

Jeśli nie masz go jeszcze zainstalowanego, kliknij tutaj, aby go pobrać nieodpłatnie.