It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Snow Magic Cup "niekapek", 230 ml

  • pojemność 230 m, dla dzieci powyżej 8 miesięcy
  • ustnik 360° - można pić z każdej strony kubka
  • nie kapie dzięki  silikonowej tarczy uszczelniającej
  • wytrzymały kubek wyprodukowany z polipropylenu (PP), nie zawiera BPA
  • z pokrywką, która chroni ustnik przed zabrudzeniem w czasie podróży
  • należy do serii kubków NUK Evolution

kup teraz

  • od 8 m

Kubek NUK Magic Cup 230 ml, ustnik 360°, uszczelnienie silikonowe, powyżej 8 miesięcy, bez BPA

NUK Magic Cup: Nauka picia to magia

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. Magiczny kubek NUK Magic Cup pozwala małym dzieciom pić prawie jak dorosły, czyli  jak ze zwykłego kubka z każdej strony. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą:  wystarczy po prostu ssać przy krawędzi kubka, co sprawi, że delikatne uszczelnienie krawędzi będzie się otwierać – nauka picia to prawdziwa magia!

NUK Magic Cup – można pić z każdej strony jak dorosły

Kubek NUK Magic Cup jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, w 100% wolnych od BPA, nadrukowany pięknymi motywami. Składa się tylko z kilku części, które można łatwo zdemontować i wyczyścić: wystarczy włożyć je do zmywarki. Aby utrzymać NUK Magic Cup  w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania posiada on dodatkową pokrywkę, która go chroni.

KubekNUK Magic Cup należy do serii kubków Evolution i jest kompatybilny ze wszystkimi elementami tej serii.

Kubki NUK Evolution – łatwa nauka picia w trzech etapach

Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz umiejętności. Dlatego NUK stworzył serię kubków NUK Evolution – trzy nowe kubki do nauki picia, do których można dopasować różne ustniki, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem. Każdy ustnik jest specjalnie zaprojektowany, aby odpowiadać na potrzeby dziecka na danym etapie rozwoju, ustniki mogą być wymieniane w miarę jak rosną umiejętności dziecka – indywidualnie dopasowane do możliwości dziecka. Wszystkie ustniki są w 100% szczelne. Praktyczny zestaw do nauki picia  NUK Evolution zawiera wszystkie trzy ustniki. Odkryj kubek, który rośnie razem z dzieckiem!

.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto