Zestaw NUK Nature Sense Perfect Start Set

 • przeznaczony dla dziecka w wieku 0-18 miesięcy
 • 2 x butelka Nature Sense 150 ml z silikonowym smoczkiem 0-6 miesięcy, S (do płynów)
 • 2 x butelka Nature Sense 260 ml z silikonowym smoczkiem 6-18 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego)
 • 2 x silikonowy smoczek do butelki Nature Sense 0-6 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego)
 • smoczek silikonowy NUK Genius "My First NUK", 0-6 miesięcy
 • osłonka smoczka uspokajającego
 • szczotka do butelek i smoczków Twist
 • nie zawiera bisfenolu A (BPA)
 • do 6 m

Doskonały prezent po narodzeniu dziecka
Zestaw NUK Nature Sense Perfect Start Set to kompleksowy zestaw produktów NUK dla dziecka w wieku od urodzenia do 18 miesięcy. Jest zapakowany w atrakcyjne pudełko prezentowe, więc doskonale sprawdzi się jako prezent dla młodych rodziców po narodzeniu dziecka. Występuje w uniwersalnym białym kolorze, więc pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Zestaw zawiera najnowocześniejsze butelki NUK Nature Sense umożliwiające karmienie jak najbardziej zbliżone do karmienia naturalnego. 

Butelka Nature Sense z silikonowym smoczkiem
Butelka NUK Nature Sense to najnowocześniejsza butelka marki NUK! Smoczek ma kilka małych otworów przepływowych, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi mamy i które sprawiają, że dzieci mają jeszcze bardziej naturalne odczucie podczas ssania, a przede wszystkim zapewniają swobodny, naturalny wypływ pokarmu. Butelka NUK Nature Sense ma wyjątkowo szeroki otwór, który ułatwia napełnianie i czyszczenie. Osłonka smoczka zamyka wszystkie małe otwory przepływowe, dzięki czemu jest szczelna nawet podczas potrząsania i jest idealnym towarzyszem poza domem.

Zestaw zawiera:

 • 2 x butelka Nature Sense 150 ml ze smoczkiem silikonowym w rozmiarze 0-6 miesięcy, S – przeznaczonym do podawania płynów (wody, herbatki i mleka mamy)
 • 2 x butelka Nature Sense 260 ml ze smoczkiem silikonowym w rozmiarze 6-18 miesięcy, M - do mleka modyfikowanego.
 • 2 x silikonowy smoczek do butelki Nature Sense 0-6 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego)

Smoczek uspokajający NUK Genius „My First NUK“, 0-6 miesięcy
Smoczek uspokajający NUK Genius zaspokaja naturalną potrzebę ssania dziecka i tym samym je uspokaja. Gdy dziecko aktywnie ssie smoczek, ćwiczy w ten sposób mięśnie twarzy i jamy ustnej, co wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej. Kształt smoczków uspokajających NUK został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.

Osłonka do smoczka uspokajającego NUK
Osłonka smoczka uspokajającego NUK chroni gumkę smoczka przed zabrudzeniem i umożliwia higieniczne przechowywanie smoczka. Idealnie sprawdza się w domu i na spacerze. Pasuje do wszystkich smoczków uspokajających NUK - oprócz smoczków Freestyle.

Szczotka do butelek i smoczków Twist
Szczotka do butelek i smoczków NUK Twist z gąbką została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia butelek i smoczków do karmienia. Szczotka czyści wyjątkowo skutecznie dzięki elastycznej główce. Jej nylonowe włosie jest bardzo delikatne. Dociera do dna butelki i do innych trudno dostępnych miejsc. Posiada wbudowaną szczoteczkę do smoczków, którą wkłada się bezpośrednio do rączki od szczotki do butelek. Otwór w rączce zapewnia przepływ powietrza i sprawia, że szczoteczka do smoczków szybciej schnie. Ergonomiczny uchwyt umożliwia wywieranie większego nacisku w razie potrzeby i jest wygodny do trzymania.

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto