It seems you are using an unsupported browser. Please update your browser to Chrome or Firefox for the complete NUK website experience.

Kubek NUK Motion Cup 230ml z miękką słomką

  • Pierwszy kubek ze słomką, zapewnia szybki sukces podczas nauki picia – miękka słomka i ergonomicznie ukształtowane uchwyty
  • Innowacyjny system picia motion pozwala pić w każdej pozycji – dla dzieci od 8 miesięcy
  • Higieniczna osłonka utrzymuje słomkę w czystości podczas transportu
  • Wytrzymały kubek z polipropylenu (PP), 230ml, „niekapek”, nie zawiera BPA
  • Opakowanie wykonane w 100% z PET z recyklingu, kompatybilny z serią kubków NUK Evolution

kup

  • od 8 m

NUK Motion Cup, 230ml, miękka słomka, ergonomicznie ukształtowane uchwyty, “niekapek”, od 8 miesięcy, nie zawiera BPA

NUK Motion Cup: Nauka picia – także w ruchu
Ssanie. Połykanie. Hura! Dzieci uwielbiają pokazywać wszystkim jak bardzo są dorosłe. NUK Motion Cup został specjalnie zaprojektowany dla dzieci, które uczą się pić przez słomkę, zapewnia szybki sukces. Łatwo się z nim nauczyć pić przez słomkę poprzez zabawę. Dzięki innowacyjnemu systemowi picia motion słomka porusza się razem z kubkiem. Zawsze pozostaje w napoju. Nawet jeżeli dziecko przechyli kubek NUK Motion Cup tak jak tradycyjny kubek. Ułatwia młodszym osiągnięcie sukcesu! A Wy jesteście zadowoleni, ponieważ Wasze dziecko pije wystarczająco dużo, co jest bardzo ważne.

NUK Motion Cup: Do słomek, gotowi, start!

Od osłonki do podstawy, cały kubek został przewidziany do codziennego użytku i zaprojektowany dla dzieci. Kubek jest „niekapkiem” i jest łatwy do czyszczenia. Można go myć w zmywarce. Łatwo go rozłożyć w kilku krokach. Zasuwana osłonka utrzymuje słomkę w czystości. Co więcej, uchwyty kubka mają ergonomiczny kształt, specjalnie dla małych rączek. Kubek NUK Motion Cup oczywiście także nie zawiera BPA i jest wyprodukowany w Niemczech. Wszystko wysokiej jakości, takiej jak się spodziewasz od NUKa.

NUK Evolution – odpowiedni kubek na każdy etap rozwoju
Hura – uczymy się pić! Nauka samodzielnego picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka  i jest  szczególnym wyzwaniem wymagającym cierpliwości oraz umiejętności. Chcemy Wam pomóc w tym procesie nauki, dlatego stworzyliśmy serię kubków NUK Evolution: kubki do nauki picia, które „rosną” razem z dzieckiem: w dwóch rozmiarach oraz z różnymi ustnikami.

Kubki NUK są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN14350.

Prosimy o uważne zapoznanie się z ostrzeżeniami i instrucją w środku. Prosimy o pozostawienie informacji o produkcie i numeru artykułu/LOT do przyszłego użytku. Słomki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 6 miesięcy. Kubki i ustniki są kompatybilne tylko z produktami z tej samej serii.

MAPA GmbH | Industriestr. 21-25 | 27404 Zeven | Germany | www.nuk.com

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto